Poseł PiS chce wykorzystać w Polsce wojsko. Usiądźcie, zanim przeczytacie po co...

Poseł PiS walczy z plagą komarów.
Poseł PiS walczy z plagą komarów. Fot. Pawel Malecki / Agencja Gazeta
Komary potrafią dokuczyć i nie ma co do tego wątpliwości. Chwała więc świętokrzyskiemu posłowi PiS, że zajął się tym uciążliwym tematem. Przeciwko owadom wytoczył jednak ciężkie działa. Bardzo ciężkie.


Poseł Michał Cieślak poczynił już nawet pierwsze kroki w kierunku walki z komarami. Postanowił wystąpić z wnioskiem do wojewody świętokrzyskiej, aby ta podjęła działania. Chodzi o opryski.

– Konieczne jest wsparcie gmin w walce z plagą komarów, jaka wystąpiła po tegorocznych podtopieniach i powodziach – argumentuje poseł Michał Cieślak. Jego słowa przytacza portal echodnia.plPoseł podkreśla także, że komary komplikują mieszkańcom województwa świętokrzyskiego m.in. prowadzenie prac w gospodarstwie. Dodaje również, że komary "roznoszą choroby i wirusy". Cieślak twierdzi, że w przypadku tej walki można by liczyć na wsparcie wojska.

– W związku z wysokimi cenami rynkowymi usług tego typu będę wnioskował o użycie samolotów przystosowanych do oprysków lasów lub wsparcie pododdziałów chemicznych wojska – wyjaśnia Michał Cieślak, który postanowił walczyć z plagą komarów po tym, jak zgłosili się do niego mieszkańcy regionu.

Źródło: echodnia.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
"Lodowiec cofnął się o 2 kilometry". Polak na własne oczy widział, co w Arktyce zrobiła zmiana klimatu
Widać dym z kosmosu. Tak płoną lasy w Amazonii i na Syberii. To NIE JEST lokalny problem

AFERA HEJTERSKA

WYWIADJak zorganizowana grupa przestępcza? Prawnik wylicza, jakie paragrafy mogli złamać ludzie Ziobry
O TYM SIĘ MÓWI"Gersdorf wyp***". Kampania nienawiści była wymierzona też w I prezes SN