"Żałuję tego salta z każdą sekundą". Influencer z Fit Lovers popłakał się w instastories

Influencer Mateusz Janusz (znany też jako Matt Meknife) z Fit Lovers zapewnił, że bierze na siebie odpowiedzialność za następstwa nieudanego salta.
Influencer Mateusz Janusz (znany też jako Matt Meknife) z Fit Lovers zapewnił, że bierze na siebie odpowiedzialność za następstwa nieudanego salta. Fot. Instagram / fit.lovers
Mateusz z Fit Lovers w emocjonalnym instastories przeprosił za skutki swoich nieudanych akrobacji i zapewnił, że bierze na siebie odpowiedzialność za to, co stało się poszkodowanej kobiecie. Zagwarantował jej pełne wsparcie, także finansowe.


– Chciałem odnieść się do sytuacji, która miała miejsce kilka dni temu. Jak wiecie, zrobiłem ze sceny salto, może nawet nie zrobiłem, bo nie wyszło mi to salto. Niefortunnie wyleciałem ze sceny, upadając tym samym na panią, która siedziała w drugim rzędzie – wyjaśnia Mateusz Janusz. Na skutek upadku Mateusza kobieta ma uszkodzony dysk w odcinku szyjnym i trzeba było jej założyć kołnierz ortopedyczny.

Na nagraniu widać, że były uczestnik programu "Ameryka Express" jest poważnie wstrząśnięty tym, co się stało. Widać po nim emocje – w pewnym momencie młody mężczyzna przerywa transmisję wideo, ponieważ nie potrafi już dłużej powstrzymywać łez.

– Jestem k***a załamany tą sytuacją, ja nie wiem, co mam zrobić. Żałuję tego salta z każdą sekundą – mówi łamiącym się głosem. – Ja biorę pełną odpowiedzialność za to, co się stało – zapewnia.
Nieudane salto
W czasie sobotniej gali Hashtagi Roku Mateusz Fit Lovers postanowił swoim saltem uświetnić wręczenie nagrody w jednej z kategorii. Stracił jednak równowagę i wpadł prosto na siedzącą wśród publiczności kobietę.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...