Będzie druga część "Tylko nie mów nikomu"! Ujawniono datę premiery

Bracia Sekielscy pracują nad drugą częścią filmu o pedofilii w polskim Kościele.
Bracia Sekielscy pracują nad drugą częścią filmu o pedofilii w polskim Kościele. Fot. Kadr z filmu "Tylko nie mów nikomu"
Tomasz i Marek Sekielscy, twórcy filmu „Tylko nie mów nikomu" o pedofilii w polskim Kościele, pracują nad drugą częścią dokumentu. Premiera już w październiku – podaje serwis Wirtualnemedia.pl.


Film braci Sekielskich zrobił furorę w Polsce i za granicą. Informowały o nim nie tylko polskie media, odnotowano go w Watykanie, zmusił do reakcji polski Kościół, wreszcie na YouTube zanotował 22 miliony wyświetleń.

Film został udostępniony za darmo w internecie, ponieważ internauci sfinansowali go ze zbiórki crowdfundingowej za pośrednictwem serwisu Patronite.pl.

– Mamy już całkiem niezły materiał, trwają zdjęcia - powiedział Tomasz Sekielski w rozmowie z Wirtualnemedia.pl. Podkreślił, że premiera jest planowana na pażdziernik.

Przypomnijmy, że Sekielski jednocześnie realizuje drugi film, na który także zebrał już większość potrzebych środków – dotyczy on SKOK-ów. Ponadto producent pochwalił się ostatnio, że jego film o pedofilii wśród polskich księży oglądano nawet w Watykanie.

źródło: Wirtualne Media
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...