Czarzasty dostał pytanie o Biedronia i się zaczęło. "Szeptał, że mnie kocha, że jestem przystojny"

Włodzimierz Czarzasty po raz kolejny potwierdził, że Robert Biedroń proponował mu koalicję.
Włodzimierz Czarzasty po raz kolejny potwierdził, że Robert Biedroń proponował mu koalicję. Fot. Twitter.com / @sldpoland
Włodzimierz Czarzasty pokazał, że polską politykę potrafi komentować z dystansem. Lider SLD zapytany w RMF FM o to, co szeptał mu do ucha Robert Biedroń podczas Parady Równości, udzielił dość zaskakującej odpowiedzi.


Robert Biedroń podczas Parady Równości w Warszawie miał okazję rozmawiać z Włodzimierzem Czarzastym. Potwierdzają to zdjęcia, które na swoim profilu pokazał Sojusz Lewicy Demokratycznej.

O wspomnianą pogawędkę dwóch polityków Robert Mazurek zapytał na antenie RMF FM lidera SLD. – Co panu szeptał do ucha Robert Biedroń na platformie podczas parady równości? – brzmiało pytanie prowadzącego.

Wtedy Czarzasty rozpoczął swoje "show". Z lekkim uśmiechem na twarzy udzielił odpowiedzi, po której wielu słuchaczy i widzów mogło być zaskoczonych. – Że mnie lubi, że mnie kocha, że mnie szanuje, że jestem przystojny, że jestem mądry, że świetnie prowadzę swoją postkomunistyczną partię, że zawsze ją bardzo szanował – odparł polityk.

Mazurek dopytywał, czy w takim razie obaj "umówili się na wieczór", ale szef SLD już nie dał się wciągnąć w dalszą dyskusję. – To było nieładne, panie redaktorze – stwierdził. W dalszej części rozmowy Czarzasty potwierdził, że Biedroń zaproponował mu koalicję.

Szczegóły rozmowy z Biedroniem lider SLD ujawnił już wcześniej w Polsat News. – To prawda, że Biedroń zaproponował koalicję i pierwszym podmiotem, do którego się zwrócił jest SLD. Mi jest przyjemnie – twierdził.

źródło: RMF FM
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Pisał o "tęczowej zarazie". Stał się męczennikiem na prawicy
0 0Dlaczego wierzę Jarosławowi Kaczyńskiemu