"Won za Don, czerwona zarazo!". Tarczyński nie wytrzymał po wpisie Rosatiego o rządzących "debilach"

Dominik Tarczyński ostro odpowiedział Dariuszowi Rosatiemu, który skrytykował PiS.
Dominik Tarczyński ostro odpowiedział Dariuszowi Rosatiemu, który skrytykował PiS. Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Po tym, jak Dariusz Rosati nazwał partię rządzącą "debilami", do akcji wkroczył Dominik Tarczyński. Poseł PiS ostro odpowiedział dotychczasowemu europosłowi PO. "Won za Don, czerwona zarazo!" – napisał.


Dariusz Rosati ocenił działania PiS na Twitterze w odpowiedzi na wpis dziennikarza "Gazety Wyborczej". Bartosz Wieliński udostępnił tekst dziennika o tym, jak "PiS rozbroił polski wywiad". A polityk w mocnych słowach odniósł się do treści artykułu.

"Niestety, rządzą nami debile. I niestety, naród bije im brawo. Do spółki z Putinem" – napisał Rosati.

Te słowa oburzyły Dominika Tarczyńskiego, który na Twitterze nie boi się pisać wprost o tym, co myśli. Poseł PiS postanowił odpowiedzieć Rosatiemu. I na wstępie nazwał go "komunistycznym donosicielem". "Sługa sowieckich interesów pisze o Putinie!" – stwierdził dalej polityk. Jedno zdanie z jego postu zabrzmiało szczególnie mocno. "Won za Don czerwona zarazo!" – gorączkował się Tarczyński.

"Jego oficer prowadzący nazywał się Larecki, a w USA przejął go miejscowy rezydent wywiadu PRL o pseudonimie Hus. W USA odbyto z Buyerem 12 spotkań! Sprzedawczyk!" – dodał poseł.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...