Zeznania współlokatorki mogą ją pogrążyć. Była modelka "Playboya" podejrzana o zabójstwo psychiatry

Była modelka "Playboya" i jej chłopak są podejrzewani o morderstwo 71-letniego psychiatry.
Była modelka "Playboya" i jej chłopak są podejrzewani o morderstwo 71-letniego psychiatry. Fot. Instagram / @kelseyturnerofficial
Dr. Thomas Burchard został zamordowany na początku marca. Głównymi podejrzanymi w sprawie są była modelka "Playboya" Kelsey Nichole Turner, jej chłopak oraz współlokatorka. Ta ostatnia przyznała się do popełnienia zbrodni.


We wtorek Diana Pena zeznała przed sądem, że wspólnie ze swoją współlokatorką Kelsey Nichole Turner i jej chłopakiem Jonem Loganem Kennisonem zamordowała w marcu 71-letniego psychiatrę z Las Vegas. Turner i Kennison nie przyznają się do winy. Za popełnioną zbrodnię może im grozić nawet kara śmierci.

W sprawie zebrano dowody takie jak ślady krwi, odciski butów czy przedmioty, które znaleziono w mieszkaniu Kennisona. Po analizie próbek okazało się, że jednoznacznie łączą się one z miejscem zabójstwa.Para doskonale znała dr. Thomasa Burcharda. Psychiatra utrzymywał bliskie relację z modelką, która w przeszłości brała udział w sesjach dla "Maxima" i włoskiej edycji "Playboya". Dr Burchard m.in. opłacał czynsz za mieszkanie, w którym mieszkała Turner.

Źródło: "CBS News"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Pisał o "tęczowej zarazie". Stał się męczennikiem na prawicy
0 0Dlaczego wierzę Jarosławowi Kaczyńskiemu