Zbliża się letnie święto zakupoholików. Sprawdź, gdzie zaczęły się już promocje

Gdzieniegdzie już ruszyły letnie wyprzedaże.
Gdzieniegdzie już ruszyły letnie wyprzedaże. Fot. Agencja Gazeta/ Fot. Łukasz Antczak
Ludzie spierający się na temat wyższości Wielkanocy nad Bożym Narodzeniem dzielą się też na tych, którzy nie mogą pogodzić się, które wyprzedaże są lepsze - te latem, czy te zimą. I niezależnie od tego kto ma rację jedno jest pewne, że letnie są już za pasem. W niektórych sklepach promocje już się rozpoczęły, w innych niebawem zaczną. Pytanie tylko: kiedy? Sprawdziliśmy to.


Polacy pokochali promocje. Obniżone ceny to głównie to, co przyciąga ich jak magnes do sklepów. Według badań aż 80 proc. z nas wstrzymuje się z zakupami do dużych promocji. Tak jest np. na początku roku, ale także w wakacje. To właśnie wtedy przeważnie rozpoczynają się największe obniżki cen w sklepach, głównie tych odzieżowych. Sprawdziliśmy, w których z nich trwa już zakupowe szaleństwo.

Forever 21, H&M, Zalando, New Yorker, C&A i Bershka - są na tak
Oficjalny, niepisany początek letnich wyprzedaży to koniec roku szkolnego, który wypada teraz 19 czerwca. Niektórzy jednak postanowili wyłamać się i wcześniej rozpoczęli promocje w swoich sklepach. Jednym z nich jest H&M, który od przeszło tygodnia kusi obniżkami do -50 proc. Podobnie sytuacja wygląda w sklepach Forever 21, C&A, Bershka, CCC i New Yorker.Inne sieciówki jak Reserved, Zalando, Sinsay, Mohito i Cropp rozpoczęły wyprzedaże, ale przez sieć. Za pośrednictwem ich stron internetowych można kupić ubrania i dodatki przecenione nawet o 50 proc. Nie jest także powiedziane, że rozpoczęte wyprzedaże są finalne, bo może być tak, że sieci te zorganizują większe promocje na początku lipca. Zara, House, Stradivarius - jeszcze nie
Są jednak te sieciówki, które jeszcze nie świętują i nadal w ofercie mają głównie nową kolekcję i nic więcej. Tak sytuacja wygląda w Zarze, Stradivariusie czy House. Prawdopodobnie na promocje w tych sklepach będzie trzeba zaczekać do końca czerwca lub początku lipca.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...