W szkole wszyscy się z niej śmiali. Teraz Marijuana Pepsi triumfuje

Marijuana Pepsi była prześladowana przez rówieśników w szkole z powodu imienia.
Marijuana Pepsi była prześladowana przez rówieśników w szkole z powodu imienia. fot. facebook.com
Marijuana Pepsi nie miała łatwego dzieciństwa. Z powodu oryginalnego imienia i nazwiska była obiektem kpin rówieśników, zdziwienia nie kryli też nauczyciele. Teraz 46-latka udowodniła prześladowcom, że nietypowe imię nie przeszkodziło jej w zrobieniu kariery. Właśnie zdobyła tytuł doktora. Sprawę opisuje BBC.


Amerykanka po raz pierwszy zapytała mamę dlaczego ma tak nietypowe imię i nazwisko gdy miała 9 lat. Jej mama miała wówczas odpowiedzieć, że dzięki temu, iż nazywa się Marijuana Pepsi będzie mogła zobaczyć cały świat. Mała Marijuana jej uwierzyła, że choć z powodu imienia i nazwiska była prześladowana w szkole przez rówieśników.

Jak mówi, docinki nie skończyły się w dzieciństwie, także w dorosłym życiu spotyka się z kpinami. Teraz jednak pokazała swoim prześladowcom, że wartość człowieka nie kryje się w imieniu. W zeszłym miesiącu na uniwersytecie w Wisconsin obroniła doktorat. Jego tytuł to "Czarne imiona w białych klasach - zachowania nauczycieli i postrzeganie przez uczniów".

źródło: bbc.com
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

  • ZOBACZ TAKŻE:
  • USA
Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Naklejką w naklejkę "Gazety Polskiej"![/b] Dostań za darmo lub sobie wydrukuj

Naklejką w naklejkę "Gazety Polskiej"! Dostań za darmo lub sobie wydrukuj

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

[b]Jego firma zatrudnia obywateli różnych państw członkowskich UE.[/b] "Z obecności w Unii mamy wiele korzyści"[/b]
Komisja Europejska

Jego firma zatrudnia obywateli różnych państw członkowskich UE. "Z obecności w Unii mamy wiele korzyści"