18-latek z Polski zachwycił w amerykańskim "Mam talent". Tym występem podbił serca jurorów

Marcin Patrzałek zachwycił jurorów w amerykańskim "Mam talent". Chłopak oczarował wszystkim swoim gitarowym występem.
Marcin Patrzałek zachwycił jurorów w amerykańskim "Mam talent". Chłopak oczarował wszystkim swoim gitarowym występem. Fot. YouTube.com / America's Got Talent
18-letni Marcin Patrzałek podbił serca jurorów "America’s Got Talent". Chłopak swoimi gitarowymi popisami skradł całą uwagę i sprawił, że po jego występie wszyscy byli w szoku.


Polscy widzowie zapewne pamiętają Marcina Patrzałka z programu "Must Be The Music. Tylko muzyka". Wtedy okazał się bezkonkurencyjny i zajął pierwsze miejsce. Podobnie było w 2018 r., kiedy chłopak wziął udział we włoskim programie talent show "Tu Si Que Vales”. Wtedy też zgarnął główną nagrodę.

Teraz Patrzałek próbuje swoich sił w amerykańskiej edycji "Mam talent", i szybko okazało się, że będzie tam jednym z faworytów. Przed występem sam przyznał, że jego aranżacje opierają się na eksperymentach, ale dźwięki towarzyszą mu od dziecka.

Kiedy wyszedł na scenę podczas castingu, od razu skradł show. Jurorzy, jeśli na początku nie byli do niego przekonani, musieli szybko zmienić zdanie. Simon Cowell, Gabrielle Union, Howie Mandell i Julianne Houghnie nie mogli wyjść z zachwytu. Zobaczcie sami, co potrafi zrobić z gitarą 18-latek pochodzący z Polski.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...