W czwartek rano mogą przydać się... kurtki. Będzie aż o kilkanaście stopni chłodniej niż dzisiaj

W czwartek odetchniemy od upałów.
W czwartek odetchniemy od upałów. Fot. Ventusky.com
Środa jest prawdziwie piekielna – w niektórych miejscach termometry pokazują nawet 36 stopni Celsjusza. Jeśli przetrwamy, w czwartek czeka nas już znacznie znośniejsza temperatura albo... szok termiczny. Będzie bowiem chłodniej aż o kilkanaście stopni.


Upalnie jest dzisiaj w całym kraju. Według TVN Meteo najcieplej jest na Dolnym Śląsku – tam zobaczymy nawet 36 stopni w cieniu. Z kolei termometr w Warszawie pokaże w ciągu dnia aż 35 stopni. Jednak w przeciwieństwie do innych krajów europejskich klimat rodem z Sahary skończy się w Polsce w czwartek.Różnica temperatury będzie znaczna. Według TVN Meteo termometry już jutro pokażą od 20 do 24 stopni Celsjusza. Oznacza to, że w niektórych częściach Polski będzie o kilkanaście stopni chłodniej niż w środę. Nie tylko odetchniemy, ale... musimy też wyjąć z szafy trochę cieplejsze rzeczy. Gdzieniegdzie mogą pojawić się również deszcze i burze.

Do kiedy potrwa ochłodzenie? Zdaniem meteorologów do końca przyszłego tygodnia. Wyjątkiem będzie niedziela – wtedy znowu uderzy upał. Termometry pokażą miejscami nawet 30 stopni Celsjusza.

źródło: TVN Meteo
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe[/b]. Zasypało je lawiną pism

Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe. Zasypało je lawiną pism

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. [b]Polacy nie zostawili na niej suchej nitki[/b]

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. Polacy nie zostawili na niej suchej nitki