"Wstydzisz się mnie, tato?". Córka Pazury miała dość ukrywania twarzy – aktor w końcu jej uległ

Córka Cezarego Pazury skończyła właśnie 10 lat.
Córka Cezarego Pazury skończyła właśnie 10 lat. Fot. Instagram / Cezary Pazura
Amelka, córka Cezarego i Edyty Pazurów, skończyła właśnie 10 lat. Z tej okazji aktor postanowił spełnić jej marzenie i... pokazać jej zdjęcie na Instagramie. Do tej pory fani mogli widzieć bowiem tylko tył sylwetki dziewczynki.


Niepokazywanie twarzy dzieci w mediach społecznościowych jest dziś bardzo popularnym trendem wśród gwiazd i celebrytów. Tyły sylwetek swoich pociech pokazują na zdjęciach m.in. Joanna Koroniewska, Weronika Rosati czy Cezary Pazura. Jednak córka tego ostatniego miała tego... dosyć.Aktor wyjawił na Instagramie, że Amelka ciągle pyta go, dlaczego na wspólnych zdjęciach zawsze jest tyłem. – Wstydzisz się mnie, tato? – miała zapytać go dziewczynka.

"Właśnie, że nie! Jesteś moją dumą i chlubą! Będę się zawsze Tobą chwalił. Jesteś najlepszą córeczką na świecie! Kocham Cię, Amelko!" – odpowiedział Pazura i z okazji 10. urodzin córki opublikował dwa zdjęcia, na których pokazuje twarz swojego dziecka.Amelka ma trójkę rodzeństwa: 29-letnią przyrodnią siostrę Anastazję z pierwszego małżeństwa Pazury oraz roczną siostrę Ritę i 7-letniego brata Antka. Pazura wziął ślub z obecną żoną, o 26 lat młodszą Edytą Zając, w 2009 roku.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
DADHERO.PL 0 0Nie wiesz, co to emocje, jeśli nie byłeś przy porodzie. Spróbuj mnie przekonać, że jest inaczej

POZNAJ DADHERO.PL

0 0Tata po szwedzku. Gdy zobaczyłem, jakimi super ojcami są Szwedzi, z początku nie mogłem uwierzyć
0 0Ruszamy z dadHERO.pl, lifestyle'owym serwisem dla ojców
0 0Wynik KO z Białegostoku to lekcja dla całej opozycji. Oto człowiek, który zrobił najlepszą kampanię