Bezpieczeństwo przede wszystkim. Jechał na skuterze całkiem nago, ale... na głowie miał kask

Nietypowego kierowcę skutera zatrzymała niemiecka policja.
Nietypowego kierowcę skutera zatrzymała niemiecka policja. Fot. Twitter / Polizei Brandenburg
Niemcy, podobnie jak Polska, zmagają się w tym tygodniu z iście piekielnymi upałami. Każdy radzi sobie jak może, a niektórzy mają wyjątkowo nietypowe sposoby na ochłodzenie. Tak jak pewien kierowca skutera w Niemczech, który podróżował ... zupełnie na golasa.


"Ponieważ zupełnie odjęło nam mowę: jak byście podpisali to zdjęcie?" – napisała policja z Brandenburgii w Niemczech na Twitterze. Na dwóch zrobionych przez funkcjonariuszy fotografiach widzimy zupełnie gołego mężczyznę w średnim wieku na skuterze. Na stopach miał jednak sandały, a na głowie obowiązkowy kask.

Policja zatrzymała nagiego kierowcę, który powitał ich słowami: "Gorąco nie". Jednak mimo, że termometry pokazywały w środę ponad 30 stopni, funkcjonariusze nie pozwolili mu odjechać, dopóki nie założył spodni. Te miał wraz z dokumentami pod siedzeniem skutera.Skuterowy nudysta odjechał bez żadnych konsekwencji. To się może zmienić, jeśli ktoś zszokowany jego nagością, złoży na policję skargę. Służby w Brandenburgii nie sprecyzowały jednak, czy mężczyzna był trzeźwy. Na pewno jednak miał szczęście, że gołe siedzenie nie przykleiło mu się... do siedzenia.

źródło: euronews
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...