Ewa Farna wrzuciła nowe zdjęcie z mężem i synem. Fani oszaleli z zachwytu

Ewa Farna podzieliła się z fanami nowym zdjęciem z synem i mężem
Ewa Farna podzieliła się z fanami nowym zdjęciem z synem i mężem Fot. Instagram.com/ewa_farna93/
"Jest bosko" – skwitowała swoje rodzinne zdjęcia Ewa Farna. Na wspólnej fotografii z mężem i synem Arturem wyglądają na bardzo szczęśliwych. Piosenkarka podzieliła się też refleksją na temat upływu czasu.


Na początku czerwca Ewa Farna pochwaliła się radosną nowiną o narodzinach dziecka. "Oto Artuś. Parę dni temu stałam się mamą. Poproszę o respektowanie naszej prywatności i spokoju, który teraz potrzebuje każda mama. Jesteśmy zdrowi i szczęśliwi" – napisała na Instagramie.
Teraz wrzuciła wspólne zdjęcie z dzieckiem i mężem Martinem Chobotem. Przyczynkiem do tego była 10. rocznica znajomości. "26.6.2009 casting na gitarzystę do zespołu. 26.6.2019 10 lat, my bandmate, najlepszy przyjaciel. Jak ten czas zapiernicza... ale cóż, jest bosko. Happy anniversary, tato!" – podpisała urocze zdjęcie.Na zdjęciu w oczy rzuca się bujna czuprynka małego Artura. Internauci się rozpływają: "Pięknie wyglądasz! Jesteście piękną parą, a teraz to już nawet trójką", "Szczęście wypisane na twarzach. Cudowny widok!" – czytamy w komentarzach pod postem piosenkarki.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Naklejką w naklejkę "Gazety Polskiej"![/b] Dostań za darmo lub sobie wydrukuj

Naklejką w naklejkę "Gazety Polskiej"! Dostań za darmo lub sobie wydrukuj

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

[b]Jego firma zatrudnia obywateli różnych państw członkowskich UE.[/b] "Z obecności w Unii mamy wiele korzyści"[/b]
Komisja Europejska

Jego firma zatrudnia obywateli różnych państw członkowskich UE. "Z obecności w Unii mamy wiele korzyści"