Katarzyna Maciąg... jest w ciąży. Aktorka zaskoczyła, bo ukrywała swój stan od miesięcy

Katarzyna Maciąg bardzo chroni swoją prywatność, nie mówiła więc wcześniej o swoim stanie
Katarzyna Maciąg bardzo chroni swoją prywatność, nie mówiła więc wcześniej o swoim stanie Fot. Instagram / Katarzyna Maciąg
Katarzyna Maciąg zaskoczyła swoich fanów. Okazało się, że aktorka jest w zaawansowanej ciąży. O tym, że spodziewa się dziecka, Maciąg konsekwentnie milczała. Swojego stanu dłużej nie mogła już jednak ukrywać.


Maciąg znana jest szerszej publiczności m.in. z seriali "Teraz albo nigdy" czy "O mnie się nie martw". Wystąpiła również w programie rozrywkowym Polsatu "Twoja twarz brzmi znajomo", a już w tym miesiącu zobaczymy ją na ekranach kin w filmie "Fighter".37-letnia aktorka – w przeciwieństwie do większości celebrytów – chroni swoje życie prywatne i nie dzieli się nim w mediach społecznościowych. Dlatego takim zaskoczeniem było jej pojawienie się w sobotę na obchodach imienin Jana Kochanowskiego w warszawskim Ogrodzie Krasińskich.

Dlaczego? Okazało się bowiem, że aktorka jest w ciąży. Do rozwiązania zostało już niewiele czasu – Maciąg założyła czarną, luźną sukienkę, jednak nie udało jej się ukryć swojego stanu. Aktorka imponująco długo utrzymała jednak swoją ciążę w tajemnicy przed mediami.

źródło: Pudelek
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
DADHERO.PL 0 0Nie wiesz, co to emocje, jeśli nie byłeś przy porodzie. Spróbuj mnie przekonać, że jest inaczej

POZNAJ DADHERO.PL

0 0Tata po szwedzku. Gdy zobaczyłem, jakimi super ojcami są Szwedzi, z początku nie mogłem uwierzyć
0 0Ruszamy z dadHERO.pl, lifestyle'owym serwisem dla ojców
0 0Wynik KO z Białegostoku to lekcja dla całej opozycji. Oto człowiek, który zrobił najlepszą kampanię