GTA 6 może być jak "Narcos". Najnowsze przecieki podgrzewają emocje o grze

GTA 5 było komercyjnym strzałem w dziesiątkę. Szósta odsłona ma nawiązywać do klimatu z serialu "Narcos". Zdjęcie przedstawia postać jeszcze z piątej serii gry.
GTA 5 było komercyjnym strzałem w dziesiątkę. Szósta odsłona ma nawiązywać do klimatu z serialu "Narcos". Zdjęcie przedstawia postać jeszcze z piątej serii gry. Fot. rockstargames.com
To nowa garść informacji dla wszystkich fanów serii Grand Theft Auto. Z przecieków wynika, że gracze przeniosą się do świata podobnego z serialu "Narcos", a twórcy podobno stawiają przede wszystkim na realizm.


Najnowsze nieoficjalne wieści o GTA 6 opublikował jeden z użytkowników forum Reddit. Autor przekonuje, że wszystko wie od swoich znajomych, którzy pracowali dla serwisów tj. Kotaku i PC Gamer, a także od przyjaciela z firmy Rockstar.

Co wiadomo?
Trzeba zaznaczyć, że wszystkie ujawnione informacje wypada traktować z dystansem, jednak jak wiadomo, w każdej plotce jest ziarno prawdy.

Jeśli wierzyć najnowszym doniesieniom, akcja GTA 6 przeniesie graczy w lata 1970-1980. Wszystko ma kręcić się wokół narkobiznesu – przemytu kokainy do Vice City z nowego dużego obszaru Ameryki Południowej. I już nie brakuje porównań nowej części Grand Theft Auto do serialu "Narcos".

Główną postacią "Grand Theft Auto VI" ma być "Ricardo", zaczynający karierę jako zwykły przemytnik narkotyków. Wraz z rozwojem fabuły ma on wspinać się coraz wyżej w przestępczej hierarchii. Co ciekawe, w grze może pojawić się wiele szerszych wątków, związanych m.in. z problemem HIV czy kryzysu imigracyjnego.

Kiedy premiera GTA 6?
To na razie wielki znak zapytania. Podobno twórcy pracują nad szóstą częścią już od 2012 r., czyli jeszcze wydaniem GTA 5. Tytuł ma zostać wydany dopiero na konsole PS5 i Xbox Scarlett. Dokładnej daty jeszcze nie ujawniono.

źródło: planetagracza.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
POLECAMY 0 0"Nasz prezydent, Wasz premier". Tak opozycja może pokonać Dudę w wyborach prezydenckich
WYWIAD 0 0"Jeszcze trochę i nazwą nas kułakami". Ten przedsiębiorca jako jedyny pokonał PiS na wschodzie
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Możecie ich nie znać, ale zaraz o nich usłyszycie. 10 gwiazd nowego Sejmu, które mogą namieszać
FELIETON 0 0"W trzy miesiące zarobisz tyle, ile przez całą kadencję". Oto metody, którymi PiS może wyrwać Senat
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Krystyna Janda znów to zrobiła. Jeden obraźliwy wpis skasowała, drugi pozostał

POZNAJ DADHERO.PL

DADHERO.PL 0 0Nie wiesz, co to emocje, jeśli nie byłeś przy porodzie. Spróbuj mnie przekonać, że jest inaczej
0 0Tata po szwedzku. Gdy zobaczyłem, jakimi super ojcami są Szwedzi, z początku nie mogłem uwierzyć
0 0Ruszamy z dadHERO.pl, lifestyle'owym serwisem dla ojców
0 0Byliśmy w nowym bastionie "dobrej zmiany" i wiemy, skąd prawie 90 proc. poparcia dla PiS