Małgorzata Rozenek-Majdan zaliczyła wpadkę w czasie ćwiczeń? Fani zwrócili uwagę na dwie rzeczy

Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się fotkami z ćwiczeń
Małgorzata Rozenek-Majdan pochwaliła się fotkami z ćwiczeń Fot. instagram.com/m_rozenek/
Małgorzata Rozenek-Majdan dba o formę fizyczną i nie omieszkała się tym pochwalić na Instagramie. Zdjęcia z ćwiczeń wywołały poruszenie wśród obserwujących. Internauci zwrócili uwagę na dwie rzeczy. Jedną z nich są... brudne stopy "Perfekcyjnej".


"Poćwiczone" – napisała celebrytka na Instagramie. "Bardzo lubię ćwiczenia w domu. Łatwiej mi się wtedy zmobilizować" – dodała. "Perfekcyjna" dba o formę pod okiem trenerki personalnej. Na zdjęciach widzimy, że korzysta z taśm przymocowanych do okna. "Ćwiczę boso i dlatego moje stopy tak wyglądają" – napisała na koniec. To nie powstrzymało internautów od złośliwych komentarzy.
"No, no, pani Małgosiu, gdyby podłoga była myta regularnie, to stópki byłyby czyste. Co by powiedziała na to 'Perfekcyjna pani domu' i jej test białej rękawiczki?" – czytamy w sekcji komentarzy.

Fani stanęli też w obronie stóp celebrytki: "Nie rozumiem ludzi, którzy latem, w czas kiedy często I wszędzie chodzi się boso - zwracają uwagę na 'brudne stopy'... ja bym się nawet nie tłumaczyła na pani miejscu" – poradziła jedna z kobiet.

Druga sprawa, która przeraziła internautów, to taśma do ćwiczeń. "No że tego okna nie wyrwie... aż strach się bać" – napisał zatroskany fan. "Jak Pani zaczepiła tex-a za okno?" – zapytała jedna z internautek. "Tam jest taki system, przerzucasz przez okno i je zamykasz" – odpowiedziała Rozenek-Majdan.Na zdjęciach możemy zauważyć, że gwiazda ma świetną figurę. Niewykluczone, że wkrótce zobaczymy ją w sesji fotograficznej. "W słusznej sprawie zdecydowanie tak. Miałam oczywiście propozycje z różnych miejsc, ale to nie jest coś, co byłoby dla mnie jakieś ważne" – przyznała w wywiadzie.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
DADHERO.PL 0 0Nie wiesz, co to emocje, jeśli nie byłeś przy porodzie. Spróbuj mnie przekonać, że jest inaczej

POZNAJ DADHERO.PL

0 0Tata po szwedzku. Gdy zobaczyłem, jakimi super ojcami są Szwedzi, z początku nie mogłem uwierzyć
0 0Ruszamy z dadHERO.pl, lifestyle'owym serwisem dla ojców
0 0Wynik KO z Białegostoku to lekcja dla całej opozycji. Oto człowiek, który zrobił najlepszą kampanię