Hofman powinien dziękować Bogu za odejście z polityki. Oto, ile zarobiła jego firma w rok

Adam Hofman po odejściu z polityki założył agencję public relations.
Adam Hofman po odejściu z polityki założył agencję public relations. Fot. Marek Podmokły / Agencja Gazeta
Odejście z polityki wcale nie musi okazać się zawodową porażką. Przekonał się o tym choćby Adam Hofman, który jest współzałożycielem agencji public relations R4S Consulting. Portal wirtualnemedia.pl ujawnił spore zyski firmy.


7,88 mln zł wpływów sprzedażowych i 3,45 mln zł zysku netto w 2018 r., wobec 4,2 mln zł przychodów i 1,07 mln zł zysku rok wcześniej – to dane, które pokazują, że agencja public relations R4S Consulting całkiem dobrze radzi sobie na rynku.

Z informacji wirtualnemedia.pl wynika, że przychody sprzedażowe firmy z usług doradczych w kraju wzrosły z 3,77 mln zł w 2017 roku do 6,46 mln zł w ub.r., a ze sprzedaży zagranicznej takich usług - z 430,5 do 716,3 tys. zł.

W kraju spółka zanotowała też niewielkie przychody z wynajmu (wzrosły z prawie 800 zł do 4,9 tys. zł) oraz wpływy finansowe (zmalały z 21,5 do 11,2 tys. zł). Łączne przychody sprzedażowe agencji wzrosły w skali roku o 87,6 proc. do 7,88 mln zł.

Przypomnijmy, że agencję R4S Consulting założyli: były poseł i rzecznik prasowy PiS Adam Hofman, były rzecznik Komendanta Głównego Policji Mariusz Sokołowski oraz były asystent i doradca prezesa rady ministrów Michał Wiórkiewicz. 99 proc. zeszłorocznego zysku ma trafić jako dywidenda właśnie do nich.

W połowie 2018 r. prezesem spółki został Sławomir Jastrzębowski – były redaktor naczelny "Super Expressu".

R4S Consulting jest firmą doradczą, oferuje usługi z zakresie public relations i doradztwa komunikacyjnego i biznesowego. Jeszcze niedawno Mariusz Sokołowski dla wirtualnemedia.pl potwierdzał, że klientów ciągle przybywa. – Rozwijamy się w kilku kierunkach. Dziś naszym największym wyzwaniem i najsilniejsza stroną jest dział digital – wyjaśniał.


źródło: wirtualnemedia.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
WYBORY2019 0 0W mediach Rydzyka przedwyborczy post. "Wystarczy nie jeść dzień, żeby uchronić ojczyznę przed złem"
0 0Chcą zlikwidować MEN. Macie dość chaosu PiS? Program Konfederacji o edukacji to dopiero rewolucja
Coca-Cola 0 0Jak uczyć dzieci chronić środowisko, czyli czy najmłodsze pokolenie uratuje świat
Duka 0 0Szwedzki przepis na spotkanie. “Krog” to kolejne modne słowo ze Skandynawii