Osobówka zderzyła się z cysterną, są ofiary. Dramatyczny moment uchwyciły kamery

W wypadku zginęły 2 osoby.
W wypadku zginęły 2 osoby. Fot. Youtube.com/NewsLubuski.pl
Dwie osoby zginęły w wypadku, do którego doszło w Gronowie nieopodal Krosna Odrzańskiego. Samochód osobowy zderzył się czołowo z cysterną. Tragiczne zdarzenie uchwyciła samochodowa kamera.


Do wypadku doszło we wtorek wieczorem na odcinku drogi krajowej numer 32. Z samochodu marki BMW nie zostało nic, zaś ciężarówka, która przewoziła olej rzepakowy, przewróciła się na bok.

Na nagraniu z kamery auta jadącego za cysterną widać, że BMW próbowało wyprzedzać i zjechało tym samym na przeciwny pas ruchu, wpadając prosto pod koła jadącej prawidłowo ciężarówki. Zderzenie było na tyle silne, że zarówno cysterna, jak i osobówka wypadły z drogi.

W wyniku wypadku śmierć ponieśli pasażerowie samochodu osobowego. Byli to młodzi ludzie w wieku 20-25 lat. Kierowca ciężarówki trafił z obrażeniami do szpitala.

źródło: newslubuski.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Naklejką w naklejkę "Gazety Polskiej"![/b] Dostań za darmo lub sobie wydrukuj

Naklejką w naklejkę "Gazety Polskiej"! Dostań za darmo lub sobie wydrukuj

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

[b]Jego firma zatrudnia obywateli różnych państw członkowskich UE.[/b] "Z obecności w Unii mamy wiele korzyści"[/b]
Komisja Europejska

Jego firma zatrudnia obywateli różnych państw członkowskich UE. "Z obecności w Unii mamy wiele korzyści"