Chodzi o AszDziennik, ale tym razem to nie żart. Z portalu zniknęła cała treść

ASZdziennik nie działa. Pod adresem domeny serwisu znajdziemy jedynie hashtag #SkuteczniePosprzatane
ASZdziennik nie działa. Pod adresem domeny serwisu znajdziemy jedynie hashtag #SkuteczniePosprzatane Fot. na:Temat
Portal ASZdziennik nie działa. Tych, którzy przed poniedziałkowym zderzeniem z rzeczywistością postanowili na chwilę wejść do świata zmyślonych newsów, czeka przykra niespodzianka.


Od kilku godzin na portalu nie pojawiły się żadne nowe treści. Zniknęło również archiwum serwisu. Jedyną informacją, jaką można dzisiaj na nim znaleźć jest fraza: #SkuteczniePosprzatane oraz minutnik, odliczający czas do rozpoczęcia wydarzenia. Jakiego? Tego nie wiemy i w niedzielę raczej się nie dowiemy.

Jak podkreślają redaktorzy ASZdziennika, praca jest ważna, ale niedzielny rosół sam się nie zje, dlatego wszystkie połączenia z pracy przekierowują są na specjalną weekendową pocztę głosową. Miarowe mlaskanie, nagrane w tle, słyszą w słuchawce nawet członkowie zarządu, którzy bezskutecznie usiłują dowiedzieć się, o co chodzi.

Rzetelnych informacji o tym, dlaczego serwis przestał działać brak. Jak jednak sugerują osoby z bliskiego otoczenia twórców portalu, incydent był prawdopodobnie wynikiem działania osób trzecich.

- ASZdziennik i sprzątanie? Dobre sobie. Ta góra kubków, która co drugi dzień zatyka zlew w kuchni - to wszystko od nich. Wszystko. #SkuteczniePosprzatane? No bez żartów, nawet oni nie są aż tak autoironiczni - stwierdził pracownik grupy naTemat, pragnący zachować anonimowość.


Można domniemywać, że tego typu stwierdzenia motywowane są zazdrością (kto by nie chciał zmyślać newsów, zamiast produkować prawdziwie, w które i tak trudno dziś uwierzyć?). Nie mniej jednak, zawieszenie działania ASZdziennika nie zostało zmyślone. Podobnie jak hasło: #SkuteczniePosprzatane. Kto stoi za tajemniczym procederem?

Internauci zwracają uwagę, że nie tylko ASZdziennik padł w weekend ofiarą “sprzątaczy”. Z Instagrama zniknęły konta Agnieszki Cegielskiej i Mateusza Damięckiego. Jest to o tyle ciekawy zbieg okoliczności, że obie gwiazdy uchodzą z kolei za wyjątkowo porządne i schludne. Znajomi wpadający do nich bez zapowiedzi w sobotę muszą liczyć się z ryzykiem potknięcia się o stojący na środku mieszkania odkurzacz.

Obserwując timer na stronie ASZdziennika można liczyć na to, że #SkuteczniePosprzatane przestanie być tajemnicą w poniedziałek o 9:30.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0O pracy w tym miejscu marzą setki osób. Tylko oferta dla stolarza wzbudziła drwiny
Bella Happy Pants 0 0Mniej powodów do zmartwień. 5 gadżetów – twoje dziecko będzie bezpieczniejsze
0 0Powiedzieli "sprawdzam". Oto, co się stało ze 100 obietnicami partii Kaczyńskiego
0 0Przestajemy wierzyć, że może być inaczej. Polacy wiedzą, kto wygra wybory
WYBORY2019 0 0Pozwolił powiesić plakaty kandydata PiS i teraz żałuje. "Popełniłem błąd i właśnie za niego płacę"
0 0Parodiował niepełnosprawnych? Pszoniak: Trzeba się puknąć w głowę!