Julia Kamińska pochwaliła się zgrabną figurą i wyjawiła, ile waży. To zasługa modnej diety

Julia Kamińska wyjawiła, jaką dietę stosuje
Julia Kamińska wyjawiła, jaką dietę stosuje Fot. Instagram / Julia Kamińska
Gwiazda "BrzydUli" zachwyca swoich fanów na Instagramie zgrabną sylwetką. Kamińska postanowiła zaspokoić ich ciekawość. Nie tylko zdradziła, ile waży, ale również wyznała, że została weganką.


Dekadę temu Julia Kamińska przeszła na oczach widzów spektakularną metamorfozę. Grana przez nią tytułowa bohaterka serialu "BrzydUla", Ula Cieplak, w jednym z odcinków zamieniła się z brzydkiego kaczątka w łabędzia. Wraz z serialową Ulą zmieniła się również Kamińska, która z roku na rok prezentowała i lepszy styl, i zgrabniejszą figurę.Ostatnio Kamińska wygląda jeszcze lepiej, niż zwykle, co sprowokowało liczne pytania fanów o jej wagę i dietę. "Ile teraz ważysz? Jaki masz wzrost? Wyglądasz obłędnie!" – zapytała jedna z fanek aktorki w InstaStories. Kamińska postanowiła szczerze odpowiedzieć. "Dziwnie się czuję, odpowiadając na to pytanie, ale trudno. Mam 172 cm, ważę 58 kg" – odpisała.
Aktorka, która kilka lat temu wyjawiła w "Dzień dobry TVN", że jest wegetarianką, zdradziła również fanom, że obecnie stosuje dietę wegańską. "Ostatnio idę w weganizm. Jem cały czas, a waga leci" – zdradziła. Kamińska nie tylko dobrze się odżywia, ale również regularnie ćwiczy i trenuje.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe[/b]. Zasypało je lawiną pism

Ordo Iuris wzięło na celownik fundacje równościowe. Zasypało je lawiną pism

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. [b]Polacy nie zostawili na niej suchej nitki[/b]

Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. Polacy nie zostawili na niej suchej nitki