Ujawniono szczegóły forum programowego Koalicji Obywatelskiej. Politycy będą dyskutować dwa dni

Dwa dni potrwa forum programowe Koalicji Obywatelskiej. To ostatni moment na dopinanie szczegółów odnośnie wyborów parlamentarnych.
Dwa dni potrwa forum programowe Koalicji Obywatelskiej. To ostatni moment na dopinanie szczegółów odnośnie wyborów parlamentarnych. Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Już wiadomo, o czym będą rozmawiać politycy w ramach dwudniowego forum programowego Koalicji Obywatelskiej. Ujawniono szczegółowy plan paneli dyskusyjnych. Tematem numer jeden ma być program wyborczy na jesienne wybory.


Forum programowe Koalicji Obywatelskiej odbędzie się w dniach 12-13 lipca w Warszawie. Podczas wydarzenia zaplanowano dyskusje dotyczące najbardziej istotnych kwestii, m.in. edukacji, polityki społecznej, gospodarki i praworządności.

"Ostry start o 9 rano od razu 4 panelami z 4 mocnymi prowadzącymi: Katarzyną, Moniką, Izabelą i Michałem. Mają tylko 50 minut (czyli same konkrety) i świetnych gości" – zapowiedział na Twitterze Tomasz Siemoniak. Polityk PO załączył też szczegółową rozpiskę z zaplanowanymi panelami dyskusyjnymi.

Z kolei Bogdan Klich zauważył, że wydarzenie Koalicji Obywatelskiej jest organizowane "po miesiącach pracy nad programem, po zbieraniu opinii ludzi na ulicach, placach i bazarach w akcji #POrozmawiajmy".

Wciąż nie wiadomo, z kim Platforma Obywatelska pójdzie do jesiennych wyborów parlamentarnych. Grzegorz Schetyna w Radiowej Trójce zdradził jednak, że to ostatni dzwonek na dopięcie szczegółów w tej sprawie. – Zamknięcie całej konstrukcji, nad którą pracujemy, musi nastąpić w przyszłym tygodniu – stwierdził lider PO.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Naklejką w naklejkę "Gazety Polskiej"![/b] Dostań za darmo lub sobie wydrukuj

Naklejką w naklejkę "Gazety Polskiej"! Dostań za darmo lub sobie wydrukuj

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

[b]Jego firma zatrudnia obywateli różnych państw członkowskich UE.[/b] "Z obecności w Unii mamy wiele korzyści"[/b]
Komisja Europejska

Jego firma zatrudnia obywateli różnych państw członkowskich UE. "Z obecności w Unii mamy wiele korzyści"