Vega ma wiadomość dla Misiewicza. "Misiu, dla ciebie i wszystkich, którzy chcą blokować film"

Patryk Vega pokazał kolejny fragment "Polityki" i odpowiedział Bartłomiejowi Misiewiczowi.
Patryk Vega pokazał kolejny fragment "Polityki" i odpowiedział Bartłomiejowi Misiewiczowi. Fot. Facebook.com / Patryk Vega
Bartłomiej Misiewicz był oburzony, kiedy zobaczył fragmenty filmu "Polityka" Patryka Vegi. Pełnomocnik byłego rzecznika MON zapowiedział, że będą podejmowane kroki prawne w tej sprawie, na co reżyser postanowił odpowiedzieć. I zrobił to w swoim stylu. Pokazał kolejny fragment z filmowym Misiewiczem w roli głównej.


– Misiu, dla ciebie i wszystkich, którzy chcą blokować mój film mam wiadomość. Premiera filmu 'Polityka' tak czy inaczej nastąpi 6 września. Jeśli nie w polskich kinach, to w Chinach, bo film zostanie wówczas wrzucony na chińskie serwery – mówi Patryk Vega w najnowszym nagraniu, które opublikował w mediach społecznościowych.

Reżyser dał też Misiewiczowi radę. – Musisz zatem zrozumieć, że próbując zablokować mój film, tylko napędzasz mu oglądalność i w rezultacie zobaczy go jeszcze więcej ludzi. Podobno w Polsce mamy wolność słowa i demokrację. Wszystkim, którzy chcieliby mnie cenzurować, dedykuję ten film – dodaje Vega, po czym odwraca obiektyw w stronę ekranu. A na nim oglądamy kolejny fragment z "Polityki".

To nie pierwsze takie publikacje Vegi. Artysta pokazał wcześniej inne urywki z filmu. Antoni Królikowski wcielił się w postać, która może przypominać Bartłomieja Misiewicza. 

W innych fragmentach "Polityki" widać go było w scenie miłosnej z Januszem Chabiorem, którego charakteryzacja wielu może kojarzyć się z byłym ministrem obrony narodowej Antonim Macierewiczem. W jeszcze innej scenie filmowy Misiewicz "wciąga kreskę"  narkotyku, który wysypany jest na ciele nagiej kobiety. Nic dziwnego, że mogło to dotknąć do żywego byłego rzecznika MON. 


Dodajmy, że Misiewicz już zareagował na sceny ujawniane przez Vegę. Jego pełnomocnik poinformował, że będą wspólnie rozważać kroki prawne.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Samiec podszyty lękiem. Prawda o tym, czego boją się polscy faceci
Volkswagen 0 0Ciężarówka jak pociąg? Dzięki tej "elektrycznej" autostradzie nie jest to już science fiction
POLECAMY 0 0Franek Sterczewski zdradza plan na działanie w Sejmie. I opowiada, jak wyglądał "chrzest" w TVP
0 0Tak odpowiedziała na zaproszenie Dudy. Reakcja europosłanki PO zwróciła uwagę bułgarskiej prawniczki