Brutalne morderstwo na warszawskim Bródnie. Znamy szczegóły piątkowej strzelaniny

Na warszawskim Bródnie doszło w piątek do tragedii. 63-letni mężczyzna zastrzelił 43-letnią kobietę i ranił jej syna.
Na warszawskim Bródnie doszło w piątek do tragedii. 63-letni mężczyzna zastrzelił 43-letnią kobietę i ranił jej syna. Fot. Grzegorz Bukała / Agencja Gazeta
Mężczyzna postrzelił kilkukrotnie kobietę wynajmującą od niego mieszkanie, zranił jej syna, po czym zszedł i podpalił ich samochód oraz pobliską altanę. Kobieta zmarła, syn jest w szpitalu. Do zdarzenia doszło przed południem w jednym z budynków na warszawskim Bródnie.


Policja w piątek zatrzymała 63-letniego mężczyznę podejrzanego o dokonanie zbrodni i podpalenia. Jak informuje radio RMF FM, do tragedii doszło około godziny 11 na ulicy Matki Teresy z Kalkuty.
43-letnia kobieta rozmawiała na klatce schodowej z przedstawicielem spółdzielni mieszkaniowej, gdy z góry zszedł właściciel lokalu w którym mieszkała wraz z 19-letnim synem. Mężczyzna oddał kilka strzałów w kierunku kobiety, zabijając ją na miejscu.

Później zranił też jej 19-letniego syna, po czym wyszedł z budynku, podpalił ich samochód i pobliską altanę. Gdy na miejscu przyjechała policja, 63-letni mężczyzna nie stawiał oporu. Syn kobiety ranny trafił do szpitala. Prokuratura bada okoliczności zdarzenia.

źródło: RMF FM
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Naklejką w naklejkę "Gazety Polskiej"![/b] Dostań za darmo lub sobie wydrukuj

Naklejką w naklejkę "Gazety Polskiej"! Dostań za darmo lub sobie wydrukuj

Joanna Scheuring-WielgusJoanna Scheuring-Wielgus

Procedowany projekt ustawy o powołaniu Komisji, która ma się zająć problemem pedofilii, to nic innego jak ściema, zasłona dymna i pozorowane działanie. Po pierwsze od tej komisji de facto nic nie zależy, nie ma żadnych sprawczych kompetencji, które pozwoliłyby na penalizowanie przestępców seksualnych, którzy dopuszczają się czynów seksualnych na niepełnoletnich.

[b]Jego firma zatrudnia obywateli różnych państw członkowskich UE.[/b] "Z obecności w Unii mamy wiele korzyści"[/b]
Komisja Europejska

Jego firma zatrudnia obywateli różnych państw członkowskich UE. "Z obecności w Unii mamy wiele korzyści"