Sekielski zdradził tytuł kontynuacji "Tylko nie mów nikomu". Zapowiedział kolejny skandal

Tomasz Sekielski zdradził tytuł drugiej części "Tylko nie mów nikomu"
Tomasz Sekielski zdradził tytuł drugiej części "Tylko nie mów nikomu" Kadr zFacebook.com/Sekielsk
"Zabawa w chowanego" – to tytuł kolejnego filmu Sekielskich o pedofilii w polskim Kościele. Słynni bracia znów mają zamiar obnażyć grzechy duchownych. – To nie będzie bezpośrednia kontynuacja "Tylko nie mów nikomu" – zdradził Tomasz Sekielski.


Druga część ma mieć premierę jesienią – również na YouTube (w październiku albo listopadzie). Jak tłumaczył Sekielski, film nie nazywa się "Tylko nie mów nikomu 2", bo "to by dziwnie brzmiało". Jednak tematyka ma być podobna. – O pedofilii wśród polskich duchownych, kolejnym skandalu, o tuszowaniu i ukrywaniu prawdy – dodał. I zapewnił, że może być nawet bardziej szokujący i wstrząsający niż poprzedni.

Tomasz Sekielski poprosił też o dalsze wpłaty na "Zabawę w chowanego", bo jeszcze trochę brakuje na dokończenie produkcji. W czasie niedzielnej transmisji w social media odpowiadał on też na pytania internautów. Jeden z nich zapytał o to, na co idą pieniądze.

Dziennikarz zaczął wyliczać: ekipy, sprzęt, oświetlenie, specjalne kamery, paliwo, hotele czy dojazdy. – To wszystko kosztuje – przyznał. A potem jest jeszcze montaż i post-produkcja. Potrzeba też zabezpieczenia na... koszty procesów. Sekielski spodziewa się, że w przypadku filmu o SKOK-ach mogą posypać się pozwy.
Dodajmy, że Marek i Tomasz Sekielscy zebrali ponad pół miliona złotych na produkcję filmu dokumentalnego o SKOK-ach (do końca zbiórki zostało im niecałe 15 tys. zł). Zdjęcia mają ruszyć również tej jesieni.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...