Dominika Gwit udaje baletnicę, fani zachwyceni. "Chciałabym być taka, jak ty!"

Dominika Gwit zachwyca internautów optymizmem i dystansem do siebie
Dominika Gwit zachwyca internautów optymizmem i dystansem do siebie Fot. Instagram/dominikagwit
Najważniejsza w życiu jest radość. Uczy tego na Instagramie Dominika Gwit. Celebrytka plus size zachwyciła swoich fanów nagraniem, na którym pląsa jak baletnica.


Znana m.in. z roli w serialu TVN "Przepis na życie" Dominika Gwit nieraz padła ofiarą hejtu w internecie – ostatnio broniła jej nawet Ewa Minge. Niektórym nie podoba się styl bycia aktorki, która nie przejmuje się opiniami na temat swojego wyglądu. Ba, jest nawet z niego dumna i cieszy się życiem. Gwit szczerze wyznała, że kiedy zrzuciła wagę, nie czuła się szczęśliwa i dopiero teraz jest w pełni sobą.

Jednak Gwit zupełnie nie przejmuje się hejterami, a na Instagramie jest jedną z najbardziej optymistycznych i zabawnych polskich celebrytek. Także tym razem świetnie się bawiła – podczas spaceru w parku w Dąbrowie Górniczej Gwit udawała bowiem... baletnicę.

Mianowicie aktorka wstawiła dwa filmiki, na których w krótkiej, czarnej sukience zatańczyła do muzyki z baletu "Jezioro Łabędzie", wykonała nawet kilka skoków. "A jak Wasza niedziela??? Całuję mocno! Wasz Łabędź!" – podpisała filmik Gwit, która już wcześniej nie raz i nie dwa tańczyła i śpiewała na Instagramie.Fani aktorki byli zachwyceni jej poczuciem humorem i dystansem do siebie. "Uwielbiam cię dziewczyno!", "Najważniejsze, to cieszyć się życiem", "Szalona", "Kocham twoje poczucie humoru i wielki optymizm, chciałabym być taka jak ty" – pisali internauci.


"Moja niedziela po obejrzeniu tych filmików jest zdecydowanie radośniejsza. Jest Pani mega pozytywną osobą, która potrafi zarazić swoim optymizmem. Gdyby było więcej takich ludzi jak Pani, świat byłby lepszym miejscem" – napisała jedna z fanek Gwit.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...