Walczy na miecze i korzysta z komory deprywacyjnej. Dziewczyna Elona Muska musi być z innej planety

Dziewczyna Elona Muska pochwaliła się swoimi treningami.
Dziewczyna Elona Muska pochwaliła się swoimi treningami. Fot. Instagram / @grimes
Claire Boucher, znana pod pseudonimem Grimes, to dziewczyna Elona Muska. Artystka pochwaliła się na swoim Instagramie tym, jak wygląda jej trening. Jej aktywność jest naprawdę nie z tego świata.


Nawet jeśli opowieść Grimes jest naciągana, to wielu chciałoby trenować w taki sposób. Artystka opisała na Instagramie swój dzień treningowy oraz podzieliła się innymi ciekawostkami z życia. Wszystko przy okazji kampanii marki Adidas. Claire Boucher została twarzą kolekcji Adidas by Stella McCartney."Po pierwsze dbam o zdrowie na poziomie komórkowym. Maksymalizuję pracę mitochondriów przez zażycie suplementów takich jak NAD+, acetylokarnityna i magnez. Potem spędza od dwóch do czterech godzin w komorze deprywacji sensorycznej, gdzie zanurzona w osolonej wodzie przenoszę się do innych wymiarów: przeszłości, teraźniejszości i przyszłości" – napisała.

Dziewczyna Elona Muska pochwaliła się też walkami na miecze i chodzeniem po górach. Przed wejściem do studia nagraniowego piosenkarka rozciąga się przez 45 minut, a później odbywa 25-minutową sesję krzyku. Stan strun głosowych poprawia, pijąc herbatę z miodem.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Od dziś zupełnie nowe naTemat.pl 4.0. To największa zmiana w historii serwisu
0 0Grupa naTemat nigdy nie była tak popularna jak teraz. Dziękujemy!
0 0Ostatni przystanek twojego pupila: witamy w krematorium dla zwierząt
0 0Syndrom końca wakacji daje wam w kość? Oto 5 taktyk na przetrwanie
0 0Hejterzy śmieją się z jego roli w filmie Tarantino. Jednak to Rafał Zawierucha "wygrał życie"