Mazurek przyłapana na zdjęciu z Berlusconim. Polacy nie zostawili na niej suchej nitki

Beacie Mazurek zrobiono zdjęcie z Silvio Berlsuconim.
Beacie Mazurek zrobiono zdjęcie z Silvio Berlsuconim. Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta
Internet obiegło zdjęcie Beaty Mazurek z byłym premierem Włoch Silvio Berlusconim. Oskarżany o nadużycia 82-letni eurodeputowany w swej Europejskiej Partii Ludowej jest raczej izolowany. Dla europosłów PiS jest jednak w PE ciekawą "maskotką". Wcześniej zdjęciem z Berlusconim chwalił się Jacek Saryusz-Wolski.


Na fotografii widzimy uśmiechniętą byłą rzeczniczkę PiS, która pokazuje coś w telefonie uradowanemu Berlusconiemu lub robi sobie z nim pamiątkowe selfie. Wszystkich opinii użytkowników komentujących to zdjęcie nie wypada przytaczać, poprzestańmy na najłagodniejszych. "Mnie bardziej ciekawi w jakim języku poprosiła o selfiaka"; "Nie wiem jak to oceniać... żenujące"; "Wzrok politowania pana z tyłu – bezcenny" – piszą komentujący.
Innym politykiem PiS, który pochwalił się zdjęciem z Berlusconim, był Jacek Saryusz-Wolski. Były premier Włoch po dostaniu się do europarlamentu wyraźnie odżył, choć wcześniej mogło się wydawać, że jego kariera już mocno przebrzmiała. "Silvio Berlusconi, nowo wybrany eurodeputowany, należy do prawego skrzydła EPL"– napisał Jacek Saryusz-Wolski na Twitterze, nawiązując do zdjęcia, na którym ściska dłoń byłemu włoskiemu premierowi. 

Silvia Berlusconiego oskarżano o korupcję, seksafery oraz nadużycie władzy. Były premier Włoch słynął też z bliskich relacji z Władimirem Putinem. I nie trzeba było długo czekać, żeby Włoch przypomniał wszystkim o swoich związkach z Kremlem.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0"Lodowiec cofnął się o 2 kilometry". Polak na własne oczy widział, co w Arktyce zrobiła zmiana klimatu
0 0Widać dym z kosmosu. Tak płoną lasy w Amazonii i na Syberii. To NIE JEST lokalny problem
0 0Jak ministerstwo mogło płacić za usługi trolli? Detektyw ujawnia możliwe scenariusze
0 0"Dowiemy się, kto stoi za @KastaWatch". Te profile na Twitterze rozkręcały kampanię hejtu