Tragedia na koloniach w górach. 12-latka znaleziona martwa w Zakopanem

12-latka została znaleziona martwa na koloniach w Zakopanem. Jej śmierć odkryły koleżanki z pokoju.
12-latka została znaleziona martwa na koloniach w Zakopanem. Jej śmierć odkryły koleżanki z pokoju. Fot. Maciej Jaźwiecki / Agencja Gazeta
Dziewczynkę znalazły martwą w pokoju w pensjonacie jej koleżanki z kolonii. Policja pod nadzorem prokuratora wyjaśnia przyczyny śmierci dziecka.


Nastolatka przyjechała na kolonie do Zakopanego z województwa lubelskiego. Dzieci były na miejscu w niedzielę po południu. – Zbieramy wszystkie informacje i będziemy badać okoliczności tego tragicznego zdarzenia – komentowała w rozmowie z gazeta.pl Agnieszka Szopińska z zakopiańskiej policji.
Co to oznacza? Policja na razie nie przesądza, czy śmierć była wynikiem działania osób trzecich czy ewentualnej choroby dziecka. Ze wstępnych ustaleń policji wynika jednak, że nic nie wskazuje na to, by ktoś przyczynił się do śmierci 12-latki.

Obecnie w drodze do Zakopanego mają być rodzice, którzy będą mogli przekazać policji informacje dotyczące dziewczynki. – Na pewno podczas przesłuchania rodziców będziemy chcieli ustalić, czy dziewczynka cierpiała na jakąś chorobę, czy przyjmowała leki, czy uskarżała się wcześniej na jakieś dolegliwości – powiedziała Agnieszka Szopińska.

źródło: gazeta.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Od dziś zupełnie nowe naTemat.pl 4.0. To największa zmiana w historii serwisu
0 0Grupa naTemat nigdy nie była tak popularna jak teraz. Dziękujemy!
0 0Zrobił aplikację, bo chciał pomóc mamie. Taki hit, że rzucił pracę i założył firmę
0 0Ostatni przystanek twojego pupila: witamy w krematorium dla zwierząt
0 0Hejterzy śmieją się z jego roli w filmie Tarantino. Jednak to Rafał Zawierucha "wygrał życie"