"Tożsamość ustalona, mężczyzna zatrzymany". Policja ujawniła, kim jest podejrzany o pobicie 14-latka

Policjanci z Podlasia zatrzymali 24-latka podejrzanego o pobicie 14-latka w okolicach Placu Uniwersyteckiego w Białymstoku.
Policjanci z Podlasia zatrzymali 24-latka podejrzanego o pobicie 14-latka w okolicach Placu Uniwersyteckiego w Białymstoku. Fot. Podlaska Policja
Policja zatrzymała mężczyznę, który podejrzewany jest o pobicie 14-latka przed rozpoczęciem Marszu Równości w Białymstoku – podał w TVN24 rzecznik Komendanta Głównego Policji Mariusz Ciarka.


Ten mężczyzna prawdopodobnie przebywa teraz w jednym z komisariatów, gdzie wykonywane są z nim czynności – dodał Mariusz Ciarka. Jak podała podlaska policja, 24-letni mieszkaniec powiatu monieckiego zgłosił się do Komendy Miejskiej w Białymstoku wraz z adwokatem. Pomocne w zatrzymaniu mężczyzny miały okazać się informacje przekazywane telefonicznie. Wśród osób, których wizerunki opublikowała podlaska policja, znalazł się między innymi mężczyzna oskarżony o udział w pobiciu 14-latka. Do przestępstwa miało dojść około godz. 14 przy Placu Uniwersyteckim w Białymstoku.

Policja usunęła już zdjęcia poszukiwanego, podobnie jak niektóre inne, które wcześniej opublikowała. Powodem podawanym przez funkcjonariuszy miało być to, że jeden z poszukiwanych sam zgłosił się na policję i przyznał się do winy. Dostał mandat za wykroczenie.

Wszyscy, którzy mogą pomóc w identyfikacji mężczyzn, proszeni są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Białymstoku pod nr tel. 85 670 34 20 lub tel. alarmowym 112.Do Marszu Równości w Białymstoku doszło pierwszy raz w historii. Przejście manifestacji kilka razy próbowali zakłócić kibice, a policja użyła gazu. W stronę uczestników marszu poleciały butelki i kamienie, byli też wulgarnie wyzywani i opluwani.

źródło: Podlaska Policja
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Od dziś zupełnie nowe naTemat.pl 4.0. To największa zmiana w historii serwisu
0 0Grupa naTemat nigdy nie była tak popularna jak teraz. Dziękujemy!
0 0Zrobił aplikację, bo chciał pomóc mamie. Taki hit, że rzucił pracę i założył firmę
0 0Ostatni przystanek twojego pupila: witamy w krematorium dla zwierząt
0 0Hejterzy śmieją się z jego roli w filmie Tarantino. Jednak to Rafał Zawierucha "wygrał życie"