Aktor znany z "M jak miłość" wziął ślub. Kim jest Marcel Sabat?

Aktor Marcel Sabat ze swoją żoną Natalią Filipczuk.
Aktor Marcel Sabat ze swoją żoną Natalią Filipczuk. Fot. Instagram.com / @marcel_sabat
To z pewnością był jeden z najważniejszych dni w jego życiu. Marcel Sabat wziął ślub i pokazał zdjęcia z wesela. Kim jest wybranka aktora i byłego uczestnika programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?


Marcel Sabat to polski aktor filmowy, telewizyjny i teatralny. Poza tym, jest projektantem mody i właścicielem marki odzieżowej Marcel Sabat Clothes. Ze szklanego ekranu znają go z pewnością widzowie "M jak miłość". Aktor zagrał też m.in. w "Kamieniach na Szaniec" czy "Kamerdynerze".

Sabat był również uczestnikiem programu "Twoja twarz brzmi znajomo" na antenie Polsatu. Po dziewięciu odcinkach zajął w nim siódme miejsce.

Życie prywatne
20 lipca Marcel Sabat wziął ślub z Natalią Filipczuk. Uroczystość odbyła się w Przywidzu niedaleko Trójmiasta. Para poznała się w 2016 r.

"To był najpiękniejszy dzień w naszym życiu. Chcieliśmy podziękować wszystkim Gościom, którzy byli z nami podczas tej uroczystości. Najbardziej dziękujemy naszym kochanym Rodzicom za to, że włożyli trud w nasze wychowanie i dają nam niesamowite wsparcie" – pisał aktor w mediach społecznościowych.


Z Instagrama Natalii Sabat dowiadujemy się, że jest modelką, zajmuje się też dietetyką. Ma 30 lat, a jej pasją są podróże.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
POLECAMY 0 0"Cały dom robi we wiadra". Sławojki i wychodki w środku polskiego miasta
0 0Przekop mierzei przyciąga turystów. Nie wszyscy się cieszą
0 0Będzie nowy serial w świecie "Star Wars". Jest mroczny zwiastun