Kierowca Beaty Kempy zaatakowany w Brukseli. Europosłanka PiS nie była celem napadu

Beata Kempa została zaatakowana w Brukseli. Jej kierowcę dotkliwie pobito.
Beata Kempa została zaatakowana w Brukseli. Jej kierowcę dotkliwie pobito. Fot. Dawid Żuchowicz / Agencja Gazeta
Rządowe media donosiły, że Beata Kempa została zaatakowana w Brukseli przez grupę mężczyzn. Jak poinformowała szybko sama europosłanka PiS, celem agresywnych napastników był jednak jej kierowca. Kempa widząc zdarzenie, pozostała w hotelu.


Gdy Beata Kempa podjeżdżała do hotelu, gdzie miała odbyć spotkanie, trzech mężczyzn miało podbiec do oczekującego na nią samochodu. Media rządowe sugerowały, iż chodziło o imigrantów. Jej kierowca został dotkliwie pobity, a sprawcy zdołali uciec. Beacie Kempie nic się natomiast nie stało.– Widać, że bezpiecznie nie jest. Nawet w biały dzień takie ataki tutaj są i to jest po prostu karygodne – stwierdziła Beata Kempa w rozmowie z polskimi mediami w Parlamencie Europejskim.

Kempa komentuje atak
– Był roztrzęsiony, to kierowca z Parlamentu Europejskiego. Zachował się bardzo profesjonalnie. Chcę podziękować jego rodzinie. Zaatakowało go trzech dobrze zbudowanych mężczyzn, zaatakowało samochód. Byli bardzo agresywni, policja pojawiła się szybko – powiedziała europosłanka PiS w TVP Info.

Europosłanka twierdziła, że sprawcy poturbowali kierowcę i dusili go krawatem. Mężczyźni kopali też i opluli samochód. Kierowca miał zostać dotkliwie pobity. – Prawdopodobnie byli pod wpływem narkotyków. Agresja tych ludzi była bardzo wysoka – dodała europarlamentarzystka PiS.


źródło: TVP Info
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
WYBORY2019 0 0W mediach Rydzyka przedwyborczy post. "Wystarczy nie jeść dzień, żeby uchronić ojczyznę przed złem"
0 0Chcą zlikwidować MEN. Macie dość chaosu PiS? Program Konfederacji o edukacji to dopiero rewolucja
Coca-Cola 0 0Jak uczyć dzieci chronić środowisko, czyli czy najmłodsze pokolenie uratuje świat
Duka 0 0Szwedzki przepis na spotkanie. “Krog” to kolejne modne słowo ze Skandynawii