Małysz zaskoczył wyznaniem. Zdradził, co wywoływało u niego kompleksy u szczytu kariery

Adam Małysz zakończył karierę narciarską w 2011 roku.
Adam Małysz zakończył karierę narciarską w 2011 roku. Fot. Instagram/adammalyszofficial
Adam Małysz napisał na Instagramie post, w którym opowiedział krótko o swoich kompleksach z przeszłości związanych z jego posturą. Jak przyznał, po zakończeniu kariery skoczka narciarskiego nareszcie mógł nieco pofolgować.


Skoki narciarskie to dyscyplina, w której zarówno kondycja, jak i zdrowa dieta mają bardzo duże znaczenie. W czasie kariery Adam Małysz musiał non-stop dbać o swoją sylwetkę. Przyprawiło go to o parę kompleksów.

"Po zakończeniu kariery, w końcu mogłem sobie pozwolić na potrawy, które były zakazane w diecie skoczka narciarskiego. Trenując do rajdów potrzebowałem dużo więcej kalorii, aby mieć energię podczas startów" – zaczął swój post Małysz.

"Obecnie moja waga jest dużo większa niż 10 lat temu, ale jestem zadowolony ze swojego wyglądu. Wcześniej wstydziłem pokazywać się na plaży, teraz czuję się znacznie bardziej komfortowo" – napisał, podkreślając, że każdy powinien być dumny z tego, jak wygląda i kim jest. "Bo wszyscy jesteśmy wyjątkowi" – dodał.

W poście byłego skoczka narciarskiego dało się wyczuć pozytywną energię, która udzieliła się też jego obserwatorom. "Pan Adam ma lepsze teksty motywacyjne niż Chodakowska" – skomentowała jedna z użytkowniczek Instagrama.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Od dziś zupełnie nowe naTemat.pl 4.0. To największa zmiana w historii serwisu
0 0Grupa naTemat nigdy nie była tak popularna jak teraz. Dziękujemy!
0 0Zrobił aplikację, bo chciał pomóc mamie. Taki hit, że rzucił pracę i założył firmę
0 0Ostatni przystanek twojego pupila: witamy w krematorium dla zwierząt
0 0Hejterzy śmieją się z jego roli w filmie Tarantino. Jednak to Rafał Zawierucha "wygrał życie"