Koszmarna rekrutacja do księgarni. Chętna do pracy dostała skandaliczną odpowiedź

Odpowiedź na zgłoszenie do pracy w księgarni była skandaliczna.
Odpowiedź na zgłoszenie do pracy w księgarni była skandaliczna.
"Widać, że była pani tylko na rekrutacji do budy z kebabem" – to część odpowiedzi, którą otrzymała osoba chętna do pracy na wakacje w księgarni. Screen z rozmowy z jej potencjalnym pracodawcą trafił do sieci i zaczęła się afera.


Sprawę z ogłoszeniem o wakacyjną pracę w księgarni opisał m.in. portal radiozet.pl. Oferta zniknęła już z serwisu OLX, ale podobno nie zawierała kluczowych informacji, m.in. o wysokości wynagrodzenia czy godzinach pracy. Nic dziwnego, że zainteresowane osoby zaczęły w wiadomościach dopytywać o te szczegóły.

"Była pani tylko na rekrutacji do budy z kebabem"
Jedna z osób, która otrzymała odpowiedź od swojego potencjalnego pracodawcy, musiała być bardzo zdziwiona treścią wiadomości. Postanowiła ujawnić ją w sieci. Przede wszystkim zabrakło w niej podstawowych zasad kultury. I wyraźnie widać, że ktoś ma problemy z językiem polskim. Poniżej zamieszczamy pełną treść odpowiedzi z oryginalną pisownią.

"Nie nauczyli pania w szkole jak przebiega proces rekurtacji najpierw wysyla pani cv i to pracodawca podejmuje decyzje czy pania zaprosi na rozm. kwalif. tam dowiaduje sie pani wszystkiego nie jestem pani kolezanka zeby sobie z pania mialowac widac ze byla pani tylko na rekrutacji do budy z kebabem tam wlasnie to tak wyglada podziekuje pani cv pewnie puste albo kelnerka zawsze po tym poznaje".
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
WYBORY2019 0 0W mediach Rydzyka przedwyborczy post. "Wystarczy nie jeść dzień, żeby uchronić ojczyznę przed złem"
0 0Chcą zlikwidować MEN. Macie dość chaosu PiS? Program Konfederacji o edukacji to dopiero rewolucja
Coca-Cola 0 0Jak uczyć dzieci chronić środowisko, czyli czy najmłodsze pokolenie uratuje świat
Duka 0 0Szwedzki przepis na spotkanie. “Krog” to kolejne modne słowo ze Skandynawii