Widzowie będą zaskoczeni. Ujawniono nowych prowadzących "Dzień Dobry" TVN

Duże zmiany w "Dzień Dobry" TVN. Będą nowi prowadzący.
Duże zmiany w "Dzień Dobry" TVN. Będą nowi prowadzący. Fot. Instagram.com / @filip_chajzer
Duże zmiany w programie śniadaniowym "Dzień Dobry" TVN. Już wiadomo, że od 12 sierpnia widzowie zobaczą na ekranach nowych prowadzących. Odświeżono również formułę wakacyjnych wydań.


W ostatnim czasie z roli prowadzących "Dzień Dobry" TVN na stałe zrezygnowali Magda Mołek oraz Marcin Meller. Stało się więc jasne, że w programie pojawią się nowe twarze. Obok doświadczonych dziennikarzy będą występować debiutanci w roli prowadzących.

W nowym składzie ekipy "Dzień Dobry" TVN znaleźli się: Anna Kalczyńska, Kinga Burzyńska, Anna Wendzikowska, Katarzyna Jaroszyńska, Barbara Pasek, Katarzyna Olubińska, Gabi Drzewiecka, Piotr Kraśko, Andrzej Sołtysik, Filip Chajzer, Piotr Wojtasik, Marcin Sawicki, Mateusz Hładki oraz Robert Stockinger.

Na tym jednak nie koniec zmian. Od 12 sierpnia program "Dzień Dobry TVN Wakacje" będzie emitowany od 8:30 do 11:00. Oprócz wywiadów i reportaży, widzowie będą mogli obejrzeć rozmowy z zaproszonymi gośćmi przeprowadzone w plenerze, m.in. na plaży nad Wisłą oraz w rejonie warszawskiego zoo.


źródło: viva.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...