Tak zachowuje się auto w ekstremalnych sytuacjach. Podczas tego szkolenia przekonasz się, jak niewiele jeszcze potrafisz

Mercedes-Benz inauguruje drugi sezon szkoleń z zakresu bezpiecznej jazdy – Safety Experience. Ich innowacyjna formuła łączy aktywności, które pozwalają „zrozumieć” zachowanie samochodu w ryzykownych sytuacjach, z unikalną wiedzą na temat działania najnowszych systemów wsparcia. Wszystko to pod okiem profesjonalnych instruktorów i za kierownicą szerokiej gamy modeli z gwiazdą. W tym roku kalendarz szkoleń Mercedes-Benz Safety Experience obejmuje 21 spotkań, organizowanych w trzech lokalizacjach: na torach Bednary, Modlin oraz Jastrząb.


Program Mercedes-Benz Safety Experience bazuje na wieloletnim doświadczeniu instruktorów prowadzących szkolenia w zakresie doskonalenia techniki jazdy. Uczestnicy poznają też jak działają innowacyjne systemy wsparcia dostępne w nowych Mercedesach. Kierowca współczesnego samochodu może liczyć bowiem na coraz większą pomoc elektroniki, ale nadal musi odpowiednio diagnozować niebezpieczne sytuacje i wykształcić właściwe nawyki – a przy tym widzieć, jak dokładnie działają poszczególne systemy, tak by móc w pełni wykorzystać ich potencjał. Zobacz nasz materiał wideo.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...