"Nie zachowuj się jak gówniara". Małgorzacie Rozenek-Majdan puściły nerwy na Instagramie

Małgorzata Rozenek-Majdan ostro zareagowała na komentarz jednej z obserwujących ją na Instagramie kobiet.
Małgorzata Rozenek-Majdan ostro zareagowała na komentarz jednej z obserwujących ją na Instagramie kobiet. Fot. Instagram / @m_rozenek
Małgorzata Rozenek-Majdan zafundowała sobie nietypową, lawendową fryzurę. Jej nowa stylówka nie spodobała się jednak jednej z fanek, która na Instagramie skrytykowała wygląd celebrytki. Perfekcyjna pani domu ani trochę nie pozostała jej dłużna.


Nowa fryzura gwiazdy TVN jest naprawdę szalona. Lawendowe sploty warkoczyków i innych wariacji wyglądają jak z rapowego teledysku. Jednak nie wszystkim spodobał się taki wygląd Małgorzaty Rozenek-Majdan, która pochwaliła się włosami na Instagramie.

"Nie chodzi o wiek, chodzi o styl. To jest po prostu brzydkie (...) Pani wygląd żadnej tajemnicy nie ma. Chodzi tylko o pieniądze" – napisała jedna z kobiet obserwujących profil Rozenek-Majdan.Celebrytka odpowiedziała na zarzut fanki. Na początku w dość łagodnych słowach. "Kochanie, może trudno ci w to uwierzyć, ale kompletnie nie interesuje mnie twoje zdanie na temat mojego wyglądu i naprawdę - nie mieszaj jeszcze do tego moich pieniędzy" – napisała.

W kolejnym z komentarzy Małgorzata Rozenek-Majdan dała upust swoim emocjom i już w mocniejszym tonie odpisała krytykującej ją kobiecie. "Nie jesteśmy w przedszkolu, to się kochanie nie zachowuj jak gówniara" – czytamy.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0O pracy w tym miejscu marzą setki osób. Tylko oferta dla stolarza wzbudziła drwiny
Bella Happy Pants 0 0Mniej powodów do zmartwień. 5 gadżetów – twoje dziecko będzie bezpieczniejsze
0 0Powiedzieli "sprawdzam". Oto, co się stało ze 100 obietnicami partii Kaczyńskiego
0 0Przestajemy wierzyć, że może być inaczej. Polacy wiedzą, kto wygra wybory
WYBORY2019 0 0Pozwolił powiesić plakaty kandydata PiS i teraz żałuje. "Popełniłem błąd i właśnie za niego płacę"
0 0Parodiował niepełnosprawnych? Pszoniak: Trzeba się puknąć w głowę!