"Dziennik Zachodni": Sprawcy napadu na taksówkarza już wcześniej atakowali w Tychach

17-latek i jego 16-letnia dziewczyna napadli w Warszawie na taksówkarza.
17-latek i jego 16-letnia dziewczyna napadli w Warszawie na taksówkarza. Fot. Facebook.com/ZwiazekZawodowyWarszawskiTaksowkarz
Młodzi ludzie, którzy zaatakowali taksówkarza w Warszawie, byli już wcześniej poszukiwani przez policję. Jak informuje "Dziennik Zachodni", 17-latek i jego 16-letnia dziewczyna wcześniej mieli dokonać napadu w Tychach.


Nie wiadomo jeszcze, co kierowało parą młodocianych, którzy niczym Bonnie i Clyde dokonali w Warszawie rozboju. 17-latek przystawił do szyi kierowcy taksówki nóż, a jego 16-letnia dziewczyna ograbiła taksówkarza z pieniędzy, po czym oboje uciekli w kierunku stacji PKP. Szybko ich ujęto i... okazuje się, że to chyba nie był ich "pierwszy raz".

Jak donosi "Dziennik Zachodni", para miała wcześniej dokonać napadu na nastolatków w Tychach. Grożąc im nożem ukradli 14-latkom telefony komórkowe. Chłopcy nie doznali wówczas żadnych obrażeń. Dziewczyna i chłopak zostali zatrzymani przez policję. Kasper K. trafił do policyjnego aresztu, a jego towarzyszka do schroniska młodzieżowego."Kochani PRZYJACIELE typ z nagrania już jest w rękach policji prace trwają. Reszta w rękach wymiaru sprawiedliwości i służb. Wszystkie dane zostały przekazane. Za pomoc w identyfikacji sprawców dziękujemy. (...) Dziękuję w imieniu kierowcy i wszystkich taksówkarzy za szybką reakcję" – czytamy w poście na stronie związku taksówkarzy.

źródło: "Dziennik Zachodni"
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0O pracy w tym miejscu marzą setki osób. Tylko oferta dla stolarza wzbudziła drwiny
Bella Happy Pants 0 0Mniej powodów do zmartwień. 5 gadżetów – twoje dziecko będzie bezpieczniejsze
0 0Powiedzieli "sprawdzam". Oto, co się stało ze 100 obietnicami partii Kaczyńskiego
0 0Przestajemy wierzyć, że może być inaczej. Polacy wiedzą, kto wygra wybory
WYBORY2019 0 0Pozwolił powiesić plakaty kandydata PiS i teraz żałuje. "Popełniłem błąd i właśnie za niego płacę"
0 0Parodiował niepełnosprawnych? Pszoniak: Trzeba się puknąć w głowę!