Porównali reakcję na wypadek Szydło prawicowych mediów i "reszty". Kuriozalna próba wybielenia byłej premier

WPolityce.pl informuje o kolizji Beaty Szydło tak, że nie sposób wnioskować o winie byłej premier.
WPolityce.pl informuje o kolizji Beaty Szydło tak, że nie sposób wnioskować o winie byłej premier. Fot. Jakub Orzechowski / Agencja Gazeta
Do kolizji z udziałem premier Beaty Szydło doszło przed północą w centrum Krakowa. To była premier jechała za kierownicą auta. Wiadomo już, że dostała solidny mandat i punkty karne. Jednak media bliskie partii rządzące zdają się żyć w alternatywnej rzeczywistości.


Wiadomo, że Beata Szydło była sprawczynią wypadku w centrum Krakowa. Była premier – jak podało RMF FM – została ukarana mandatem w wysokości 450 zł i 6 punktami karnymi. Szydło, która siedziała za kierownicą, wyjeżdżała z drogi podporządkowanej na aleję Krasińskiego.
Tymczasem bliski PiS portal wPolityce.pl – braci Karnowskich – najwyraźniej sugeruje, że winny może być... kierowca, który uderzył w auto Beaty Szydło. "Kierowca nie zdążył wyhamować i uderzył w tył auta byłej premier" – czytamy w zapowiedzi artykułu na Twitterze. Wątpliwości nie rozwiewa także lakoniczny tytuł – "Kolizja z udziałem Beaty Szydło w Krakowie".

Dla porównania – zajawka artykułu w RMF FM mówi od razu o mandacie i punktach karnych dla Beaty Szydło. W artykule na portalu wPolityce.pl znajduje się jednak jedno, jedyne zdanie, sugerujące sprawstwo byłej premier – dotyczące właśnie mandatu i punktów karnych. Poza tym nacisk jest położony na to, że Beacie Szydło na szczęście nic się nie stało.

źródło: wPolityce.pl
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0O pracy w tym miejscu marzą setki osób. Tylko oferta dla stolarza wzbudziła drwiny
Bella Happy Pants 0 0Mniej powodów do zmartwień. 5 gadżetów – twoje dziecko będzie bezpieczniejsze
0 0Powiedzieli "sprawdzam". Oto, co się stało ze 100 obietnicami partii Kaczyńskiego
0 0Przestajemy wierzyć, że może być inaczej. Polacy wiedzą, kto wygra wybory
WYBORY2019 0 0Pozwolił powiesić plakaty kandydata PiS i teraz żałuje. "Popełniłem błąd i właśnie za niego płacę"
0 0Parodiował niepełnosprawnych? Pszoniak: Trzeba się puknąć w głowę!