"Piotr kochał życie, życie kochało jego". Poruszający nekrolog Woźniaka-Staraka – zajął całą stronę

Rodzina Piotra Woźniaka-Staraka zamieściła w gazecie poruszające pożegnanie biznesmena.
Rodzina Piotra Woźniaka-Staraka zamieściła w gazecie poruszające pożegnanie biznesmena. Fot. Łukasz Głowala / Agencja Gazeta
Rodzina Piotra Woźniaka-Staraka w poruszający sposób pożegnała zmarłego biznesmena. W nekrologu na łamach "Gazety Wyborczej" wspomina jego miłość do Mazur i miejsce, w którym rodziły się pomysły na filmy. Bliscy producenta mają też ważny apel dotyczący uroczystości pogrzebowych.


W nekrologu podano najważniejsze informacje dotyczące ostatniego pożegnania Piotra Woźniaka-Staraka. Podpisali się pod nim Anna i Jerzy Starakowie, żona Piotra Agnieszka, jego siostra Julia i brat Patryk. Na tym jednak nie koniec, bowiem rodzina zmarłego zdobyła się na poruszające pożegnanie.

"Piotr kochał życie, życie kochało Jego. Jego pełnię przeżywał nawet w chwili śmierci. Żył szybko, jakby wiedział, że musi się spieszyć. Nie potrafił i nie chciał być sam. Kochał ludzi i uwielbiał być z nimi" – czytamy w nekrologu.

Zaznaczono, że zmarły uwielbiał spędzać czas w Fuledzie, gdzie ostatecznie ma znaleźć się urna z jego prochami. "Chciał, żeby wszyscy dobrze czuli się w jego towarzystwie, w miejscu, które wypełniał sobą. Na Mazurach najlepiej odpoczywał, najlepiej się bawił, najbardziej lubił pracować. To tutaj rodziły się pomysły na filmy. Fuleda była najbardziej udaną scenografią jego życia, a piękno jej natury najpiękniejszym planem filmowym – napisała rodzina.

"Chcielibyśmy cofnąć czas, powiedzieć rzeczy niewypowiedziane, wysłuchać, czego nie zdążył wyrazić, coś dokończyć, zamknąć. Los pozostawił jednak niedomknięte drzwi. Piotr przechodząc przez nie, wciąż z nami będzie. Jeżeli Piotr nie zdążył komuś podziękować, kogoś przeprosić, robimy to w jego imieniu" – dodała na koniec rodzina.

Kiedy pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka?
Msza żałobna odbędzie się w czwartek 29 sierpnia o godzinie 19.00 w kościele w Konstancinie-Jeziornej przy ul. Anny Walentynowicz 1. Natomiast następnego dnia urna z prochami Piotra Woźniaka-Staraka zostanie złożona w Fuledzie koło Giżycka.


Rodzina zaapelowała o nieskładanie kondolencji po mszy żałobnej. Zamiast kwiatów będzie można przekazać ofiarę na rzecz dzieci z Terapeutycznego Punktu Przedszkolnego "Edukidsmed", Akademię Samodzielności w Sierpcu lub Fundację Pegasus, ratującą porzucone, skrzywdzone zwierzęta.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

WYBORY2019 0 0W mediach Rydzyka przedwyborczy post. "Wystarczy nie jeść dzień, żeby uchronić ojczyznę przed złem"
0 0Chcą zlikwidować MEN. Macie dość chaosu PiS? Program Konfederacji o edukacji to dopiero rewolucja
Coca-Cola 0 0Jak uczyć dzieci chronić środowisko, czyli czy najmłodsze pokolenie uratuje świat
Duka 0 0Szwedzki przepis na spotkanie. “Krog” to kolejne modne słowo ze Skandynawii