Fani wytknęli synom Rozenek "sweterki z wielkim logo". Jej odpowiedź wygrała internet

Małgorzacie Rozenek-Majdan dostało się za ubrania synów
Małgorzacie Rozenek-Majdan dostało się za ubrania synów Fot. Albert Zawada / Agencja Gazeta
Internautom trudno dogodzić – potrafią skrytykować wszystko. Nawet to, jak ubrane są obce dzieci. To spotkało Małgorzatę Rozenek-Majdan i jej dwóch synów, którzy pojawili się na Wielkim Meczu TVN w markowych swetrach. Fani na Instagramie wszczęli raban, a Rozenek-Majdan zachowała stoicki spokój i odpowiedziała absolutnie perfekcyjnie.


Małgorzata Rozenek-Majdan już nie raz zachwyciła ciętą ripostą w sieci. Tym razem poszło w pięty internautkom, które skrytykowały... strój jej synów na Wielkim Meczu TVN, który odbył się w Warszawie w niedzielę.

Co się nie spodobało? Ich markowe swetry. Chłopcy i ich mama ubrali się bowiem prawie bliźniaczo: w spodnie, koszule i kolorowe swetry z nadrukami. "To nie złośliwe, jestem mamą dwóch synów, jeden 11 drugi 8. No i panowie już mają swoje zdanie, i albo koszula, albo sweter, albo bluza na mecz. To młodzież, spokojnie mogą wyjść w bluzie... No, chyba że synowie lubią taki styl" – napisała jedna z fanek Rozenek.Inni internauci – mimo że post dotyczył szczytnego celu, jakim jest zakup karetki dla Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Ustrzykach Dolnych – szybko zaczęli wtórować internautce. "O tym samym pomyślałam, za każdym razem tacy wystylizowani, w tych sweterkach z wielkim logo Ralpha Laurena" – napisał ktoś

Na to odpowiedziała Małgorzata Rozenek-Majdan. W perfekcyjny – jak na Perfekcyjną Panią Domu przystało – sposób. "Przepraszam, ale Staś i ja w Gucci" – napisała rozbawiona.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Reserved 0 0Top modelka w kampanii Reserved. Promuje kolejną odsłonę projektu ReDesign
Gutek 0 0Zachwyca się nim Tarantino. Oto 5 powodów, dla których trzeba zobaczyć najbardziej szalonego laureata Złotej Palmy
OPINIE 0 0Dlaczego poparcie dla PiS jest nie do ruszenia? Oto powody
WYBORY2019 0 0Nic dziwnego, że PiS przestraszyło się #SilniRazem. Akcja KO podbija media społecznościowe
GW Foksal 0 0Śniadanie z Saddamem Husajnem i obiad z Fidelem Castro. O tej książce będzie wkrótce głośno
WYWIAD 0 0To ona promuje Cosmic Dance. Taniec, który dla wielu kobiet jest katharsis

MOTO

O TYM SIĘ MÓWI 0 0Rządy PiS nazywała reżimem. Ta Czeszka może napsuć krwi Kaczyńskiemu bardziej niż Timmermans
0 0Nowa wojna wisi w powietrzu. Trump grozi odwetem za zniszczenie rafinerii