Morawiecki odwiedził rodzinę z konwencji PiS. Na zdjęciach widać bulwersujący szczegół

Mateusz Morawiecki podczas kampanii wyborczej jeździ po Polsce.
Mateusz Morawiecki podczas kampanii wyborczej jeździ po Polsce. Fot. Twitter.com / @winatuska1
Słynna już na cały kraj rodzina, która pojawiła się na konwencji PiS w Lublinie, podobno dzięki programowi 500 plus mogła pozwolić sobie na zakup domu z ogródkiem. Problem w tym, że ich budynek tak naprawdę... stwarza zagrożenie. Widać to na zdjęciach z Mateuszem Morawieckim w roli głównej.


Chodzi o spotkanie, do którego doszło w Otwocku pod koniec sierpnia. Mateusz Morawiecki spotkał się tam z rodziną, która ma być idealnym przykładem do pokazania sukcesu programu 500 plus. To ta sama rodzina, którą mogliśmy zobaczyć na ostatniej konwencji PiS w Lublinie.

W sieci przywołano zdjęcia z tej wizyty. W tle przy okazji załapały się też mieszkania. I tu pojawia się zgrzyt, bowiem internauci szybko zauważyli, że stanowią one... zagrożenie dla tych, którzy się do nich wprowadzają.

Mowa o balkonach, które nie są zabezpieczone barierkami. "Morawiecki tak szybko 'wręcza klucze' do mieszkań, że budowlańcy nie nadążają montować balustrad na balkonach. A może w nocy PiS zmienił prawo budowlane i balustrady są zbędne?" – zastanawiał się jeden z internautów.
Podobnych komentarzy jest więcej. Niektórzy zastanawiają się, dlaczego przekazano klucze do mieszkań, w których powinny jeszcze trwać prace wykończeniowe.


Brak jednak informacji, aby mieszkania, które widnieją na zdjęciu, były zbudowane w ramach rządowego programu. Raczej należałoby w to wątpić.

O wizycie Morawieckiego w Otwocku w domu przy ul. Ceglanej pod koniec sierpnia pisała "Linia Otwocka". Jedna z mieszkanek zdradziła gazecie, że tuż przed przyjazdem premiera drogowcy "wyrównali tłuczniem naszą dziurawą ulicę". "Może premier wpadnie znów za rok, to nam asfalt wyleją?" – zastanawiała się sąsiadka rodziny, z którą spotkał się szef rządu.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Bella Happy Pants 0 0Wiedza ratuje życie. Tych lekcji z pierwszej pomocy nie możesz pominąć
Subway 0 0Subway przyjazny weganom? Znana sieć podąża za trendami i mocno rozszerza menu
ASZdziennikTefal 0 0Oszustwo w akcji sprzątania parków narodowych. Mieli posprzątać tylko jeden, posprzątają wszystkie
O TYM SIĘ MÓWI 0 0"Przez WOT poczuliśmy się jak śmiecie". Żołnierz mówi, dlaczego jego koledzy rezygnują z wojska
0 0Piękny gest amerykańskiego aktora wobec Piotra Woźniaka-Staraka w Gdyni
0 0Zabawna wpadka Kożuchowskiej. Przyjęła oświadczyny na czerwonym dywanie
0 0O pracy w tym miejscu marzą setki osób. Tylko oferta dla stolarza wzbudziła drwiny
Bella Happy Pants 0 0Mniej powodów do zmartwień. 5 gadżetów – twoje dziecko będzie bezpieczniejsze