Pierwsze dramaty miłosne w "Love Island". Na drodze kochanków stanął... krem do ciała

Damian i Monika byli na dobrej drodze, żeby zostać parą, ale o losie ich związku zadecydował jeden szczegół.
Damian i Monika byli na dobrej drodze, żeby zostać parą, ale o losie ich związku zadecydował jeden szczegół. Fot. Instagram.com / Love Island
Polsatowska "Wyspa Miłości" zadrżała w posadach od pierwszego poważnego dramatu, który rozegrał się we wnętrzach jej luksusowych apartamentów. Chodzi o miłosne podchody Moniki i Damiana. Były Mister Polski chciał zdobyć serce bieszczadzkiej makijażystki, ale ta stawia na pierwszym miejscu na wygląd, co nie do końca przypadło do gustu Damianowi.


Program "Wyspa Miłości" to odpowiedź Polsatu na "Big Brothera" z jednym małym wyjątkiem. "Love Island" skupia się bardziej na związkach i kulcie pięknego, szczupłego ciała, o czym w swojej recenzji w NaTemat.pl pisała Ola Gersz.

Czasami jednak bywa tak, że zbyt silne dążenie do perfekcji może stanąć na drodze dwóm kochankom. Tak było w przypadku Damiana, trenera personalnego z Łodzi i byłego Mistera Polski, oraz Moniki, makijażystki z Bieszczad. Od początku oboje mieli się ku sobie, ale dziewczyna trzymała Mistera na dystans. A pomocne jej w tym były... kosmetyki.
Damian wiele razy narzekał, że jej kosmetyczne rytuały przeszkadzają mu się zbliżyć do niej. – Żeby pójść z nią do łóżka, to naprawdę trzeba być mega cierpliwym. Jak już leży wysmarowana trzema warstwami kremu, to nie wolno jej dotknąć, bo to się wszystko wchłania – powiedział w jednym z odcinków.
Konflikt priorytetów narósł do tego stopnia, że Monika zerwała we wtorek z Damianem. Stwierdziła, że mężczyzna jest nudny i niedojrzały.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
JANDA 0 0Kremy z kolagenem: nie bierz pierwszego lepszego. To skomplikowany składnik
0 0Podgrzewanie tytoniu mniej szkodliwe od palenia? Badania napawają optymizmem
WYWIAD 0 0Dlaczego faceci nie chcą seksu. Seksuolożka wylicza powody i radzi, jak to zmienić
0 0Słynna fabryka ogłasza zwolnienia grupowe. Miśnieńska porcelana walczy o przetrwanie
O TYM SIĘ MÓWI 0 0"Maska opadła". PiS szuka pieniędzy na swoje obietnice. Oto gdzie wszyscy za nie zapłacimy
0 0Zdrojewski "chlapnął" o jedno zdanie za dużo. PO odcięła się od jego słów