"Zaszczuliście wybitnego Patriotę". Posłanka PiS już upolityczniła śmierć prof. Szyszko

Krystyna Pawłowicz wskazała winnych śmierci Jana Szyszki.
Krystyna Pawłowicz wskazała winnych śmierci Jana Szyszki. Fot. Jan Rusek / Agencja Gazeta
Krystyna Pawłowicz upolitycznia śmierć Jana Szyszki. Zdaniem posłanki Prawa i Sprawiedliwości były minister został "zaszczuty" i wskazuje ona winnych. Polityk nie jest odosobniona w swoich poglądach.


W środę zmarł nagle Jan Szyszko. Według mediów przyczyną śmierci byłego ministra środowiska mogła być zatorowość płucna. Krystyna Pawłowicz ma jednak inne zdanie na ten temat.

"TVN pewnie się cieszy, wczoraj wieczorem wściekłe szczuli na Profesora Szyszkę. Profesor, jako człowiek wrażliwy tego już nie mógł znieść. Zaszczuliście kolejnego wybitnego patriotę... Cieszycie się TVN...co?" – napisała na Twitterze kontrowersyjna polityk PiS. "Jeszcze wczoraj fakty TVN na niego szczuły. Przypuszczam, że nikomu z PIS nie przyjdzie do głowy powiedzieć, że przyczynił się do tego TVN, natomiast peowcy zwalali winę na TVP po śmierci Adamowicza" – wtórują Pawłowicz użytkownicy Twittera popierający PiS.

"Jeżeli można powiedzieć o kimś w Polsce, że został zaszczuty przez media, to właśnie o ś.p. panu profesorze Janie Szyszko. I jeśli ta śmierć miała jakiś związek z wczorajszymi wypowiedziami TVN na Jego temat to obciąża to sumienia tych 'dziennikarzy' wyspecjalizowanych w nagonkach" – takich kuriozalnych wpisów jest więcej.

Przypomnijmy, że w ostatnich dniach pojawiło się sporo krytycznych wypowiedzi pod adresem zmarłego ministra środowiska. Szczególnie po jego wypowiedzi na temat żłobków, które w ocenie Szyszki były "reliktem przeszłości po czasach komunistycznych i rządach PO", posypały się gromy na głowę polityka


W jednej z ostatnich publicznych wypowiedzi Szyszko tylko podgrzewał kontrowersje i "tłumaczył", że rodzina wtedy jest "zdrowa", gdy kobieta ma możliwość wychowania trójki czy czwórki dzieci, a mąż zarabia na tyle dużo, że będzie w stanie utrzymać rodzinę. Słowa te wywołały burzę wśród Polek.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...

POLECAMY

FELIETON 0 0Ilu ludzi ma jeszcze zginąć na pasach? Posłowie, przestańcie się bać kierowców!
0 0Kaju Godek, zamilcz. Naprawdę wolałabym nie usłyszeć tych słów o miesiączce
X-lander 0 0Złożysz go jedną ręką. Mamy cenią go za wielofunkcyjne zastosowanie
PSSB 0 0Konsultanci sprzedaży bezpośredniej. Kim są osoby działające w tej rozwijającej się branży?
POLECAMY 0 0Tak Kaczyński traci władzę. Po wyborach dostał dwa potężne ciosy
DADHERO 0 085 procent kierowców w Warszawie chce mnie zabić. I mam tego dosyć!