Celniej się nie da. Dulkiewicz odpowiedziała Morawieckiemu ws. rodziny Szydło

Aleksandra Dulkiewicz stanowczo odpowiedziała premierowi Morawieckiemu w kwestii plotek na temat księdza Tymoteusza Szydło.
Aleksandra Dulkiewicz stanowczo odpowiedziała premierowi Morawieckiemu w kwestii plotek na temat księdza Tymoteusza Szydło. Fot, Bartosz Bańka i Tomasz Pietrzyk / Agencja Gazeta
Aleksandra Dulkiewicz zareagowała na słowa Mateusza Morawieckiego po tym jak premier stanął w obronie Beaty Szydło i jej rodziny w następstwie publikacji medialnych na temat księdza Tymoteusza. Prezydent Gdańska z jednej strony podziękowała szefowi rządu, z drugiej – łatwo zauważyć, że była tam zawarta gorzka ironia.


"Panie Premierze Morawiecki cieszę się, że od dzśi każda polska rodzina jest świętością dla Pana, Pana formacji politycznej i podległych Wam mediów. Dziękuję w imieniu rodzin Pawła Adamowicza, Adama Bodnara, Krzysztofa Brejzy, Rzeplińskich, Donalda Tuska i wielu innych" – napisała na Twitterze. Co Dulkiewicz miała na myśli? By podać tylko jeden przykład: z pewnością liczne materiały o Pawle Adamowiczu, jakie ukazywały się w TVP jeszcze za życia prezydenta Gdańska.

Mateusz Morawiecki stwierdził w swoim wpisie, że ataki na Beatę Szydło i jej najbliższych są "haniebne i absolutnie niedopuszczalne. Rodzina jest i pozostanie w Polsce świętością. Dlatego wykorzystywanie jej do walki politycznej budzi odrazę" – napisał premier.

O standardach PiS i TVP w kwestii oburzenia z powodu plotek o Tymoteuszu Szydło napisała też dziennikarka naTemat Anna Dryjańska. Wcześniej w obronie byłej premier stanęli inni koledzy ze Zjednoczonej Prawicy, między innymi Patryk Jaki i Beata Kempa.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
0 0Czujesz, że nie dasz rady, obejrzyj film. 10 tytułów, które powinna zobaczyć każda kobieta
0 0Czekasz, aż ostygnie, zanim włożysz do lodówki? 3 kulinarne błędy, które popełnia każdy Polak
DADHERO.PL 0 0Nie wiesz jak? Nie przejmuj się, nie ty jeden. Oto nasze rady, jak mądrze wychowywać syna
MamaDu 0 0"Cesarskie cięcie powoduje problemy dziecka w dorosłości". Wywiad z prof. Ewą Helwich
POLECAMY 0 0Jak mu tak wróżka powie, to zwolni pół firmy. Po 15 latach ujawnia kulisy pracy wróżenia w telewizji
MamaDu 0 0"Moja córka żyła 70 minut". Gest mamy po śmierci dziecka poruszył ludzi na całym świecie
POLECAMY 0 0Nie zawsze musisz być wśród ludzi. Te rzeczy powinieneś zrobić sam przynajmniej raz w życiu
0 0Technika sprzed 5 tys. lat pomoże ci popełnić mniej błędów. Mnisi mieli rację