Rozenek-Majdan odpowiada hejterowi... jej stóp. "Codziennie kilku panów chce się z nimi ożenić"

Małgorzata Rozenek nie boi się odpowiadać na hejterskie komentarze.
Małgorzata Rozenek nie boi się odpowiadać na hejterskie komentarze. Fot. Instagram / @m_rozenek
Stopy celebrytów są wyjątkowo wdzięcznym obiektem internetowego obiektu. Przekonała się o tym właśnie Małgorzata Rozenek-Majdan. Celebrytka jednak długo nie czekała z ciętą ripostą.


Małgorzata Rozenek-Majdan słynie z celnych i ostrych odpowiedzi hejterom w mediach społecznościowych. Tak jak ostatnio, kiedy internauta skrytykował fakt, że celebrytka i jej mąż przebrali się na Halloween. "Chrystus byłby z ciebie dumny" – odpowiedziała tylko niewzruszona Rozenek-Majdan.

Hejterzy nie śpią, a ich ulubionym obiektem krytyki są... stopy celebrytów. Przekonały się o tym ostatnio Marcelina Zawadzka i Anna Wendzikowska, a teraz Perfekcyjna Pani Domu. Poszło o zdjęcie z eventu H&M, na którym celebrytka siedzi na kanapie w tiulowej, różowej sukience i z bosymi stopami."Suknia przednia, Gocha przednia, ale nie ten wiek i nie te stopy" – napisała jedna z internautek, która wyłamała się z grupy zachwyconych fanów strojem Rozenek-Majdan a'la baletnica. Celebrytka oczywiście nie czekała z odpowiedzią. "Akurat stopy to mam bardzo ładne. Codziennie kilku panów chce się z nimi ożenić" – napisała. I tak właśnie odpowiada się hejterom.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
PILNE
0 0Orędzie Dudy jak z kampanii wyborczej. Cytował Morawieckiego i.... naprawił gafę Macierewicza
0 0Macierewicz otworzył obrady. Nie powitał byłych prezydentów
dadHERO 0 0Polacy sprzątają Himalaje. Andrzej Bargiel wziął worki i poszedł na lodowiec. "Ilość śmieci szokuje"
Volkswagen 0 0Ciężarówka jak pociąg? Dzięki tej "elektrycznej" autostradzie nie jest to już science fiction