Roksana Węgiel jak Borys Szyc na Oscarach. Na gali MTV zrobiła selfie z... Cristiano Ronaldo

Roksana Węgiel świetnie się bawiła na gali MTV EMA
Roksana Węgiel świetnie się bawiła na gali MTV EMA Fot. Instagram/roxie_wegiel
Sławę trzeba wykorzystać. Wie o tym dobrze Roksana Węgiel, która na gali MTV EMA postanowiła zrobić sobie selfie z największymi gwiazdami. Nagrodzona polska artystka namówiła na wspólne zdjęcie m.in. Duę Lipę czy... Cristiano Ronaldo.


Na gali MTV EMA w Sewilii Roksana Węgiel została doceniona w kategorii "najlepszego polskiego wykonawcy". 14-latka pojawiła się w Hiszpanii, gdzie osobiście odebrała statuetkę. "Dziękuję Wam! To nasza kolejna statuetka tym razem z gali MTV EMA. Jesteście niesamowici! Kocham Was najmocniej, wciąż nie mogę w to wszystko uwierzyć. Było cudownie! Love, love, love" – napisała na swoim Instagramie.

Węgiel, niczym Borys Szyc na tegorocznej gali Oscarów, postanowiła do cna wykorzystać swoją obecność wśród największych gwiazd. Polska piosenkarka zrobiła sobie selfie m.in. z Duą Lipą, Niallem Horanem i Billiem Joe Armstrongiem z zespołu "Green Day", czym pochwaliła się na Instagramie.To nie wszystko. Węgiel poprosiła o wspólne zdjęcie również... Cristiano Ronaldo. Wokalistka i gwiazda piłki nożnej uśmiechają się razem do aparatu, co zachwyciło fanów artystki, a także celebrytów, jak Maciej Musiał czy Gabi Drzewiecka. "Gratulacje Roksia za odwagę! Zdjęcia są świetne" – napisał jeden z internautów. Zbiorczy post na Instagramie Węgiel z selfie ze sławami polubiło już ponad 121 tysięcy osób.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
PILNE
0 0Orędzie Dudy jak z kampanii wyborczej. Cytował Morawieckiego i.... naprawił gafę Macierewicza
0 0Macierewicz otworzył obrady. Nie powitał byłych prezydentów
dadHERO 0 0Polacy sprzątają Himalaje. Andrzej Bargiel wziął worki i poszedł na lodowiec. "Ilość śmieci szokuje"
Volkswagen 0 0Ciężarówka jak pociąg? Dzięki tej "elektrycznej" autostradzie nie jest to już science fiction