Zostań Świętym Mikołajem. Tutaj możesz pomóc dziecku, które nie widzi lub nie słyszy

Wszystkie dzieci marzą o magicznych świętach! Nawet te, które nigdy nie zobaczą choinki, albo nie usłyszą kolędy. Ale dzięki tobie ich Boże Narodzenie może być w tym roku wyjątkowe. Podaruj niepełnosprawnemu dziecku prezent i mnóstwo radości.


W ośrodkach dla niewidomych i niesłyszących uczą się i mieszkają nie tylko malutkie dzieci, ale też i nastolatki, które również czekają na świąteczne prezenty. Pragniemy, żeby niepełnosprawność nie ograniczała ich wyobraźni. Zostańcie ich Mikołajami, a my zadbamy o to, żeby w ręce każdego niepełnosprawnego dziecka trafił odpowiedni prezent.

Jak to zrobić? W trzech prostych krokach. Po pierwsze kup prezent. Grę planszową, zręcznościową układankę, przestrzenne puzzle, pluszaka albo może klocki LEGO. Potem przyślij go lub przynieść na adres fundacji (ul. Ofiar Oświęcimskich 14/11, 50-069 Wrocław). Fundacja ZOBACZ MNIE podaruje prezenty wychowankom dolnośląskich ośrodków dla dzieci niewidomych (przy ul. Kamiennogórskiej we Wrocławiu) i niesłyszących (przy ul. Dworskiej we Wrocławiu).

Dołącz do akcji. Zrób sobie zdjęcie z prezentem i pokaż wszystkim jak niewiele trzeba, żeby sprawić wiele radości niepełnosprawnym dzieciakom! Zachęć swoich znajomych do udziału w naszej wielkiej, świątecznej akcji i bądź Mikołajem!

Fundacja ZOBACZ MNIE
zrobi wszystko, żeby przygotować dla tych maluchów wspaniałe Boże Narodzenie. Chcemy, żeby każdy nasz podopieczny dostał piękny, wartościowy prezent i marzymy o tym, żebyśmy mogli mu go wręczyć w niezwykłej atmosferze. Przygotujemy dla dzieci świąteczne przedstawienie i poczęstunek, tak, żeby poczuły, że w tym wyjątkowym, grudniowym dniu są po prostu najważniejsze.


Bylibyśmy dozgonnie wdzięczni, gdyby zechcieli Państwo dołączyć do akcji i wspólnie z nami zebrać prezenty, które przekażemy tym chorym maluchom. Będziemy przygotowywać prezenty dla blisko 400 dzieci – to ogromne wyzwanie i duże przedsięwzięcie.
Gorąco zachęcamy Państwa do tego wielkiego dzieła pomocy dla niepełnosprawnych maluchów. Wierzymy głęboko, że zmieniając świat dziecka, zmieniamy cały świat wokół nas. Podpowiadamy, jakie prezenty sprawią im największą radość. Tu znajdziecie listę najbardziej trafionych podarunków.

O Fundacji ZOBACZ MNIE

Celem Fundacji ZOBACZ MNIE jest pomoc dzieciom, których dotychczas nie dostrzegł nikt inny. Wspieramy je w walce z przeciwnościami losu. Troszczymy się o chorych i niepełnosprawnych. Ośmielamy ich i pokazujemy zgodnie z naszym motto: Zobacz mnie! Jestem ważny i zdolny, a dzięki Twojej pomocy mogę stać się kimś wielkim! Pomagamy dzieciom zmagającym się z niepełnosprawnością odzyskać wiarę w siebie i dziecięcą radość życia. Ratujemy życie i zdrowie, nawet w sytuacjach, które wydają się beznadziejne. Wspieramy dzieci, które mają wyjątkowe talenty w różnych dziedzinach. W ten sposób ułatwiamy im start w lepszą przyszłość.
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
Renault 0 0Łatwiejsza jazda. W tym modelu kierowca poczuje, co to znaczy prawdziwe wsparcie
0 0Królowa wróciła. Trzeci sezon "The Crown" udowadnia, że to wciąż serialowa śmietanka Netflixa
O TYM SIĘ MÓWI 0 0Nie chcemy nudy, chcemy DRAMY. Ten odcinek "Rolnik szuka żony" zaspokoił odwieczną ludzką potrzebę
RECENZJA 0 0Bez coming outu Elsy, ale wciąż "ma tę moc". O "Krainie lodu 2" znów będzie głośno
POLECAMY 0 0Nigdy się nie poddawaj – tego uczy kino. 10 tytułów, które powinien zobaczyć każdy mężczyzna
Volvo 0 0W mieście Volvo ci więcej. Kompaktowy XC40 to SUV gotowy na (prawie) wszystko
0 0Modest Amaro otwiera kolejną restaurację. “To będzie coś unikalnego”
INNPoland 0 0Lodowe księżyce i wiatr słoneczny. Człowiek w kosmosie to nic przy tych misjach
O TYM SIĘ MÓWI 0 0"Twardy zawodnik" rezygnuje z prawyborów w PO. Kidawa-Błońska nie ma już rywali
0 0Kaczyński mówił o rodzinie, ale znów podzielił Polaków. "Marginalne zjawiska mają być normą"
DADHERO.PL 0 0"Dziwne spojrzenia, złośliwe komentarze..." Tak wygląda życie ojców samotnie wychowujących dzieci
0 0Przez dwa miesiące byłam streamerką gier. Oto, czego się nauczyłam