Gosling i Fassbender – który jest bardziej hot?

mat. prasowe
Na kawie, podczas obiadu, w trakcie zakrapianej imprezy. Dyskusje na ten temat nie mają końca i nierzadko przeradzają się w zażarte kłótnie, które dzielą znajomych na dwie ścierające się grupy. Trudno zdecydować, która ma rację, bo o gustach dyskutuje się ciężko. Jakie jest wasze zdanie? Kto jest bardziej przystojny: Michael Fassbender czy Ryan Gosling?


Bohaterów rankingu przedstawiamy sprawiedliwie, w kolejności alfabetycznej.

Michael Fassbender grał m.in. w „Bękartach wojny” Quentina Tarantino, „Niebezpiecznej metodzie" Davida Cronenberga i „X-Men: First Class”. Ma piękną twarz z subtelnie zarysowanymi zmarszczkami – twarz kogoś po przejściach, co niezmiennie kręci kobiety. Po zakończeniu zdjęć do „X-Menów" spotykał się z koleżanką z planu, córką Lenny'ego Kravitza, Zoe. Ale grono jego wielbicielek najbardziej powiększyło się po roli w najnowszym filmie Steve'a McQueena „Wstyd”, w którym ku ich uciesze paraduje po ekranie w pełnym negliżu. To nie pierwszy raz, kiedy obaj panowie ze sobą współpracowali. W 2008 roku na ekranach debiutował „Głód” brytyjskiego reżysera. Sam aktor jest zadowolony, że wspiął się na szczyt sławy już jako dojrzały mężczyzna. Ale jego fanki na pewno wolałyby oglądać go w kinie i telewizji już znacznie wcześniej.


Ryana Goslinga na ekranach można podziwiać już od dawna. Pamiętamy, jak polecano nam „Fanatyka" dobre 10 lat temu właśnie dla jego roli! Zaczynał w telewizji. Od 1993 roku razem z Christiną Aguilerą prowadził „Klub Myszki Miki”. Pierwszą poważną rolę – Żyda-neonazisty – zagrał właśnie w „Fanatyku” z 2001 roku. Dziewięć lat później został nominowany do Złotego Globu. Zachwycił wtedy swoją rolą w „Blue Valentine”. Sam powtarza, że uwielbia trudne scenariusze. W zeszłym roku można było zobaczyć jego aktorskie popisy w „Drive”, „Crazy Stupid Love" i „Idach marcowych”. Uważamy, że to po roli małomównego mściciela w złotej kurtce o Goslingu zrobiło się naprawdę głośno. Bohater internetowego memu "Hey girl"(tu w wydaniu klasycznym, tu w feministycznym).

Dobrzy aktorzy, przystojni mężczyźni. Którego wybieracie?
Znajdź nas na Znajdź nas na instagramie

Oceń ten artykuł:

Trwa ładowanie komentarzy...
[b]Piknik, różowe włosy, internetowy detoks. [/b] Oto 30 rzeczy, które powinno się zrobić w lato chociaż raz
ALEKSANDRA GERSZ

Piknik, różowe włosy, internetowy detoks. Oto 30 rzeczy, które powinno się zrobić w lato chociaż raz

[b]Hans Solo kontratakuje! [/b] Raper z Pięć Dwa i członek Luxtorpedy o kondycji swojego serca i słuchu
WYWIAD

Hans Solo kontratakuje! Raper z Pięć Dwa i członek Luxtorpedy o kondycji swojego serca i słuchu

Marcin PonikowskiMarcin Ponikowski

Jim Jarmusch jeszcze nigdy nie był tak krytyczny wobec popkultury, swojej ojczyzny, kondycji planety, człowieka i jego ikon, a przede wszystkim względem swoich popularnych kolegów z branży. Wszyscy ci, którzy odsądzają go za film o zombie od czci i wiary w filmowy kunszt, powinni oglądnąć obraz jeszcze raz. Z potrójnym przymrużeniem oka.

MARSZ RÓWNOŚCI W BIAŁYMSTOKU

REAKCJE NA PRZEMOC I AGRESJĘ