Fidusiewicz i Olbrychski zagrają w serialu "Jack Ryan". Kogo?
Fidusiewicz i Olbrychski zagrają w serialu "Jack Ryan". Kogo? Fot. Jakub Orzechowski / Agencja Gazeta
Reklama.
Jak czytamy w "Super Expressie", Adam Fidusiewicz i Daniel Olbrychski wcielą się w tę samą postać w produkcji "Jack Ryan" na podstawie serii książek Toma Clancy’ego.
– Obaj grają tę samą postać, człowieka z Europy Środkowej. Adam wciela się w młodego bohatera, Daniel zaś w dojrzałego. Obaj też mają wysokie, hollywoodzkie stawki – przekazał jeden z informatorów tabloidu.

Olbrychski i Fidusiewicz w serialu "Jack Ryan"

O tym, że Olbrychski dostał rolę w "Jacku Ryanie" dowiedzieliśmy się miesiąc temu. "Daniel szczęśliwy, że nie musi latać przez ocean, bo tego nienawidzi. Poza tym radość, że po roku nicnierobienia wreszcie ciekawa rola, praca z fantastycznymi kolegami, no i jednak uzupełnienie konta spuszczanego od marca ubiegłego roku" – przekazała w lutym żona artysty.
Wiadomość o angażu Fidusiewicza jest natomiast nowością. Przypomnijmy, że 36-letni aktor po 18 latach pracy na planie "Na Wspólnej" odchodzi z produkcji. Powodem jest właśnie rola w zagranicznym serialu.
Jak wiadomo, scenarzyści "Na Wspólnej" nie uśmiercą serialowego Maksa. Mężczyzna w kultowym formacie TVN ma wyjechać na stałe za granicę.
Czytaj także:
źródło: "Super Express"
logo