Michał Piróg skomentował coming out Piaska.
Michał Piróg skomentował coming out Piaska. Fot. Instagram/ michalpirog

Coming out Piaska jest szeroko komentowany również przez osoby z branży rozrywkowej. Jedną z osób, która postanowiła zabrać głos jest Michał Piróg. Gwiazdor TVN w przeszłości był łączony w mediach ze znanym piosenkarzem.

REKLAMA
W kuluarach od lat plotkowano o orientacji seksualnej Piaska, on sam przerwał jednak milczenie dopiero teraz. W sobotę 8 maja Andrzej Piaseczny potwierdził, że jedna z piosenek z jego najnowszej płyty o miłości do mężczyzny, odnosi się do niego.

Michał Piróg komentuje coming out Piaska

O coming out Piasecznego został zapytany na Instastories Michał Piróg. Media w przeszłości łączyły mężczyzn w parę, a sam tancerz w swojej książce autobiograficznej opisał swój związek ze znanym polskim piosenkarzem i nie pozostawił wątpliwości, że chodzi o Piaska.
Współprowadzący programu TVN "Top Model" skomentował wyjście z szafy domniemanego byłego partnera w ciepłych słowach.
"Gratuluję Andrzejowi z całego serca. To ważne powiedzieć przed światem, kim się jest. Osoby heteronormatywne temu się dziwią i pytają: "po co?". Pytają, bo nigdy nie musiały tej sfery przed światem skrywać. To wyzwolenie z ciemności, strachu i presji. Coś niesamowitego. Tego mu życzę. Żeby właśnie tak się teraz czuł. Zupełnie wolny" – napisał.
Czytaj także: